ARMALAR VE PEÇLER

Kullanım alanı oldukça geniş olan armalar ve peçleri Raff Military Textile güvencesi ile satın alabilirsiniz. Askeri veya polis alanlarında kullanılmakta olan resmi armalar veya kurumunuza özel olarak hazırlatmak istediğiniz arma ve peçlerin tasarım ve imalatı istekleriniz doğrultusunda firmamız bünyesinde hazır hale getirilebilir.

Askeri Kamuflaj Armaları

Askeri kamuflaj armaları, her ülke ve her birliğe özel olarak üretilmektedir. Armalarımız, içerisinde insan sağlığına zararı olan herhangi bir madde bulundurmadığı yapılan laboratuvar testleri ile %100 olarak kanıtlanmış TPU (Termo Poliüretan) ile üretilmektedir. Aynı zamanda aşınma veya yıpranmaya karşı oldukça dayanıklı olan TPU ile armalarımız,
uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Armalar ve peçler hemen hemen tüm birliklerde aynı amaca hizmet etmektedir. Bu nedenle yapım teknikleri de birbirini takip eder. Logo, desen veya ülke bayrağı tercih edilerek oluşturulan armalar ve peçler, nakış, örme veya baskılama yöntemi ile ürüne en uygun teknik kullanılarak hazırlanmaktadır.

Cırtlı Askeri Armalar

Cırtlı askeri armalar, armalar ve peçler için en kolay kullanımı olan grup olarak sınıflandırılmaktadır. Müşterilerimizin isteği baz alınarak armalar ve peçler arka kısmına yerleştirilen cırt bantlar ile kolayca üniformalara takılabilir veya çıkarılabilir. Birçok askeri birlik ise cırtlı askeri armalar ve peçleri tercih etmektedir. Armalar, süre zarfında değişime uğrayabilir, cırtlı askeri armalar sayesinde kolaylıkla değişiklik yapabilirsiniz. Firmamız, cırt bant materyali kullanımında yüksek kaliteli ürünleri tercih ederek cırt sisteminin zamanla işlevini kaybetme riski en aza indirmektedir.

Askeri Birlik Armaları

Tim, manga, takım, bölük, tabur, alay, tugay, tümen, kolordu, ordu, ordu grubu şeklinde küçükten büyüğe sıralanan 11 ana birliğin kendilerine has özel savaş bayrakları ile hazırlanan askeri armalar ve peçler, Raff Military Textile olarak özel üretimimizle ile hizmetinizdedir. Uluslararası hizmet vermekte olan firmamız, ülkenizde yer alan askeri birliklere ait özel arma ve peçleri, resmi teknik şartnameler doğrultusunda yüksek kalite güvencesi ile temin edebilirsiniz.

Armalarımız, sıcak pres ve frekans yöntemi ile talep edilen her kumaş cinsi üzerine uygulanabilmektedir. Yine tercihen arka tarafına cırt bant sistemi, ölçü ve şekilleri ile birebir aynı kesilmiş şekilde eklenebilir. Cırt bant sistemi için üniformaya dikilmesi gereken extra bir ön aparat hazırlanır, bu ön aparat ile ürettiğimiz armaların arkasına eklenen cırtlar ile birleştirme işlemi sağlanmaktadır. Cırt bant sisteminin bir diğer avantajı ise armaların kabarık görünmesi ve daha ön plana çıkmasını sağlamasıdır.

Raff Military Textile Üretimi Askeri Armalar ve Peçlerin Özellikleri

 • Antibakteriyel kumaş ve ipliklerin kullanımı
 • Talebe göre nakış ve baskı seçenekleri
 • Taklit edilemez özel teknoloji kullanımı ile %100 orjinal ürün garantisi
 • Her ülkenin teknik şartnamesine göre özel üretim
 • İçerisinde Pvc, kadmiyum, kurşun vb.. sağlığa zarar verebilecek maddeler bulunan TPU (Termo Poliüretan) ile üretim
 • Aşınmaya ve yıpranmaya karşı son derece dayanıklı
 • Özenli işçilik ile estetik görünüm
 • Yüksek sıcaklıkta yıkamalara karşı dayanıklı
 • Yüksek kalite standartları
 • Cırt bant sistemi ile kolay takma ve çıkarma
 • Uzun ömürlü kullanım
 • Geniş ürün çeşitliliği

Raff Military Textile olarak üretimimizde yer alan askeri armalar ve peçler, müşterimizin taleplerine göre özel olarak uyarlanabilmektedir. Firmamız tarafından kullanılan malzemeler aşınmaya, renk solmasına ve deformasyona karşı dayanıklıdır. Son teknolojiden faydalanılarak hızlı bir şekilde üretim ve teslimatı sağlanan ürünlerimiz, sizlere sorunsuz bir satın alma süreci sunacaktır.

Raff Military Textile ile Askeri armalar ve Peçler Kategorisinde Sizlere En İyi Ürün Garantisi Sunuyor!