BRÖVELER

Askeri bröveler, bir subaya kahramanlığının veya istisnai başarılarının bir ödülü olarak teslim edilen bir çeşit aksesuarlardır. Bröveler, herhangi bir rütbe, özel haklar, ayrıcalıklar veya maaş tahsil etmemektedir. Askeri üniformalara şık ve saygın bir dokunuş katan bröveler, işlevine en uygun biçimde Raff Military Textile’in üstün kalite güvencesiyle üretilmektedir.

Askeri Bröveler Nasıl Kullanılır?

Askeri bröveler, tören üniformaları veya rütbeli subay üniformaları üzerine arkalarında bulunan çatal raptiye sistemi ile iliştirilmektedir. Bazı brövelerde ise deriden yapılmış bir üst kemer bulunur, bu kemere bir delik yardımıyla geçirilen paslanmaz metal raptiye ile üniforma üzerine tutturulur. Bröveler oldukça mini boyutlarda olduğundan askeri personellere çok sayıda askeri bröve teslim edilebilmektedir.

Askeri Brövelerde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Askeri bröveler çeşitli boyutlarda, renklerde ve malzemede mevcuttur. Askeri bröve üretim şartları ülkeye ve askeri birime göre değişiklik gösterdiğinden her müşteri için ayrı askeri bröveler tasarlayıp üretebiliyoruz. Askeri bröveler kumaş, pvc, 3d, TPU, kauçuk, ASP baskı veya metal olabilir. Kemer yardımıyla tutturulan tasarımlarda %100 deri malzeme ile kemer üretimi yapılır. Genellikle kullanılan mini metalik versiyonlar, her gün bir ceketle veya özel günlerde tercih edilen takım elbiseler için uygundur. Bröveleri üniforma üzerinde unutma ihtimaline karşı Raff Military Textile suya ve bakterilere karşı dayanıklı üretim garantilemektedir.

Askeri Personelleriniz için En İyi Askeri Bröveleri Sipariş Edin!

Raff Military Textile olarak müşterilerimize oldukça geniş bir askeri bröve portföyü sunmaktayız. Bununla birlikte müşterilerimiz için özel olarak bröve tasarlayabilir ve üretebiliriz. Malzemelerimizin kalitesi dünya standartlarında olduğundan uluslararası şartları tam anlamıyla karşılamaktadır. Üretmiş olduğumuz mevcut modelleri web sitemiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilir, ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize mail veya WhatsApp hattımız üzerinden anında ulaşım sağlayabilirsiniz.