ASKERİ ELDİVEN

Raff Military Textile olarak sadece kıyafet ve üniforma değil askeri alandaki bütün ekipman ve aksesuarların da üretimini yapmaktayız. Askeri üniformaları, kamuflajları tamamlayıcı nitelikte olan askeri eldiveni de Raff Military Textile’de bulmanız mümkün!

Askeri eldivenler koruyucu niteliktedir. Bu sebepten dolayı askeri eldivenler bütün soğuk hava koşullarına karşı sağlam, dayanıklı olmalıdır. Dışarıdaki soğuk havayı geçirmemesi gerekmektedir. Raff Military Textile olarak kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemekteyiz. Kullanmış olduğumuz iplikler, kumaşların kalitesi bakımından en iyisini tercih etmekteyiz.

Askeri Eldivenlerin Özellikleri

Askeri eldivenlerimiz parmaklı / parmaksız, yazlık / kışlık, deri eldiven olarak gruplara ayrılmaktadır. Eldivenlerimiz de kullanmakta olduğumuz kumaş ise polar astarlı pamuk-polyester karışımı bir kumaştır. Kumaşın pamuksu yapısı sayesinde elleriniz eldivenin içinde korunaklı olup nefes alabilecektir. Üretmiş olduğumuz askeri eldivenlerimiz, her bileğe uygun olmaktadır. Böylece eldivenlerimizi kolaylıkla takıp çıkartabilmeniz mümkündür.

Raff Military Textile olarak kullandığımız kaliteli kumaşlar sayesinde bütün olumsuz hava koşullarına karşı askeri eldivenlerimiz koruma sağlamaktadır. Hava şartları ne olursa olsun dayanıklı dokusu sayesinde aşınma, yırtılma gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Askeri eldivenlerimiz kesinlikle su geçirmez yapıya sahiptir. Kopmalara dayanıklı ipliklerden üretilmektedir. Parmak genişlikleri 7-9mm oranında ideal boyutlardadır.

Askeri eldivenlerimiz de model ve renk farklılıkları da mevcuttur. Dilediğiniz modelde ve renkteki eldivenleri tercih etmeniz mümkündür. En çok tercih edilen askeri eldivenlerimiz ise kamuflaj desenindekilerdir. Eldivenlerimiz, yüksek mukavemetli corduradan üretilmektedir. Ağırlıkları 200+20 g/m2’dir. Eldiveni giydiğinizde elinizde bir ağırlık hissettirmez. Bu özelliği sayesinde de firmamız diğer firmalardan ayrılmaktadır. Raff Military Textile’de en kullanışlı, en dayanıklı ve en hafif eldiveni sizler için üretmekteyiz.

Özelliğini saydığımız askeri eldivenleri ve daha fazlasını “askerigiyim.com” adresimizin kategoriler kısmından inceleyebilir, firmamızın Whatsapp hattından bizlere ulaşabilirsiniz. Aranan niteliklerin hepsine sahip olan Raff Military Textile’de gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.