ASKERİ KADIN ÜNİFORMASI

Raff Military Textile olarak yazlık, kışlık ve tören olmak üzere üç farklı askeri kadın üniforması seçeneğiyle tüm ihtiyaçlarınıza hitap etmekteyiz. Kişiselleştirilmiş formuyla görevleriniz için en rahat ve en uygun üniformaları temin edebileceğiniz ürünlerimiz, aynı zamanda ihtiyaç duyulan diğer ekipmanlar ile birlikte satışa sunulmaktadır.

Askeri kadın üniforması modellerimiz, ülkenizin iklim şartlarına göre özelleştirilerek Pamuk ve Polyester karışımı ile en uygun oranlarda hazırlanabilmektedir. Örneğin; bölgenin sıcaklığı ne kadar yüksek olursa pamuğun yüzdesi kumaşta o kadar yüksek olmaktadır. Üretimimizde kullanmış olduğumuz tüm kumaşlar ise yırtılma seviyesi en düşük oranlarda tercih edilmektedir. Raff Military Textile olarak ürünlerimizde hedeflediğimiz ilk faktör, dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanımdır. Darbelere ve yırtılmalara direnme kabiliyeti sağlanan dokuma kumaşlarımız, ürünlerinizin ömrünü uzatmanıza ve uzun süre kullanmanıza olanak tanır.

Tüm kalite kontrollerini geçerek test edilen kumaşlarımız, ülkelerin belirli kamuflaj desenleri veya üniforma renkleri ile solma ve dağılma yapmayan boyalar ile son aşamasını tamamlamaktadır. Ülkeler tarafından yeni benimsenen her renk ve desen, güncel markamız tarafından takip edilmekte, bünyemizde bulunan dijital baskı ve boya makinalarının desteğiyle kısa sürede kumaşlarımıza uygulanmaktadır.

Kullanmış olduğumuz nanoteknoloji sayesinde askeri kadın üniforması modellerimiz, güneş ışınlarına maruz bırakılarak otomatik olarak temizlenir. Bu nedenle yüzeydeki bakterilerin yayılmasına karşı etkin koruma sağlanır ve böylece herhangi alerjik reaksiyon, tahriş oranı mümkün olan en az seviyeye indirilir. Tüm bunlarla birlikte kumaş içeriğimizde bulunan pamuk miktarı, vücudunuzdaki ter ve kokuları tahliye etmenizi sağlar. Görev esnasında terleme, kaşınma ver rahatsızlık gibi birçok etkenin düşünülmesiyle anti- bakteriyel askeri kadın üniforması modellerimiz nefes alabilir yapıda olmaktadır.

Askeri Kadın Üniforması Hangi Parçalardan Oluşur?

Bu terim, bir askerin hizmetinde giymesi gereken tüm kıyafetleri içerir. Bu nedenle, düz renk veya kamuflajlı setler, ceketli klasik model, pantolon, kemer ve şapka, tören elbisesi, kazaklar, ceketler ve her şubenin ihtiyaçlarına göre diğer birçok model bulacaksınız.

Askeri Kadın Üniformaları Nasıl Kullanılır?

Tabii ki, kadın askeri üniformaları kadın askerler tarafından kullanılmak üzere tasarlandı. Bununla birlikte, kesin kurallar ile sivil kadınlar bile onları giyebilir. Hiç kimse bu askeri üniformaların kadınlar için rahatlığını, sağlamlığını ve tarzını inkar edemez, bu, birkaç kişinin bu tür kıyafetlere yönelimini açıklayan şeydir. Basit bir ürün değil, her zaman trendde kalacak ve oldukça uzun süre kullanabileceğiniz pratik bir giysi satın alıyorsunuz. Ama bu üniformayı nasıl giydiğine çok dikkat etmelisin.

Yasal konularda, her ülkenin farklı mevzuatı vardır, ancak çoğu, kamusal alanlarda askerlerin yaptığı gibi kadınlar için askeri üniforma giyilmesini yasaklar. Bu güvenlik ve barış nedenleriyle. Başka bir deyişle, halkı karıştırmamak için askeri üst ve alt kısmı bir araya getiremezsiniz veya belirli bir şubenin rozetini bir araya getiremezsiniz. Korucular, şapkalar veya kamuflaj şapkaları, sivil bir kadınsanız sorun yaşamadan giyebileceğiniz askeri aksesuarlardır.

Askeri Kadın Üniformasının Bakımı Nasıl Yapılır?

Kullanılan kumaşların doğası, liflere zarar vermemek için çok hassas bir temizleme yöntemi gerektirir. Yukarıda belirtildiği gibi, kadın askeri üniformalarının ömrünü uzatmak için pamuk ve polyesterden oluşan bir elyaf olan Ripstop kullanıyoruz. Bu nedenle, bu malzemenin yırtılma önleyici özelliklerini korumak için özel dikkat gösterilmelidir.

Genel olarak, hizmetinize atandığınızda, onlara zarar vermemek için askeri kıyafet ve teçhizatın bakımını ayrıntılı olarak ele alan bir el kitabı alırsınız. Ancak, size burada bazı pratik ipuçları ve bu kılavuza uygun olarak sunabiliriz. Kadın askeri üniformanızı makineye başka kıyafetlerle koymayın. Onların kirlerini ve kokularını, hatta daha da kötüsü renklerini emmesini istemezsiniz.

Kamuflaj desenlerinin, farklı olası savaş alanlarının temalarına uyan belirli renklerin çok kesin yüzdelerinden oluştuğunu biliyorsunuz. Bu da renkleri saklayabilmeniz için korumayı gerekli kılar. Soğuk su, hafif deterjan ve kalıcı döngü, kadın askeri üniformanızı otomatik olarak yıkayacaksanız yapmanız gereken üç makine ayarıdır. Yıkandıktan sonra, hafifçe alınmaması gereken kurutma gelir. Bunları geleneksel olarak, temiz havada asılı veya kurutucu ile kurutabilirsiniz. Son seçeneği tercih ederseniz, anti bakteriyel liflere zarar vermemek için 54 ° C’yi aşmayınız.

Burada sunulan kadın askeri üniformaları hakkında daha fazla bilgi almak veya özelleştirilmiş modelinizi talep etmek için WhatsApp aracılığıyla bizimle iletişime geçin.