ASKERİ KAMP MALZEMELERİ

Raff Military Textile olarak askeri kıyafetlerin yanı sıra askeri kamp malzemeleri de üretmekteyiz. Kamp yapmak, doğayla vakit geçirmek isteyen kişilerin kamp malzemelerine ihtiyaçları vardır. Raff Military Textile olarak tüm bu ihtiyacınızı karşılamak adına buradayız.

Askeri kamp malzemelerinin çok pratik ve kullanışlı olması gerekir. Kamp malzemelerimizin arasında şu ürünler yer almaktadır: Aş kabı, metal matara, askeri su matarası, askeri kampet, uyku matı, asker battaniyesi, askeri çadır ve taktikal sırt su çantası bulunmaktadır. Raff Military Textile olarak bütün kamp ekipmanlarını eksiksiz üretmekteyiz. Bütün ürünlerimizin birden fazla çeşitleri mevcuttur. Dilediğiniz kamp malzemesini dilediğiniz renk ve model de bulmanız mümkündür.

Askeri Kamp Malzemelerinin Özellikleri

Sırt mataralarımız, 2lt su kapasitesine sahiptir. Boyları 38cm, genişlikleri ise 19cm’dir. Sırt çantalarımızın ağırlıkları 340gr’dır. Su sızdırmaz özelliğe sahiptir. Sırt mataralarının yanlarında sıkıştırma kayışları mevcuttur. Bu kayışlar sayesinde matara kolayca taşınabilmektedir ve kayma yapmamaktadır. Bel bölgesinden kemeri sayesinde rahatlıkla ayarlanabilir.

Askeri çadırlarımız, çift katmanlı ve nefes alabilen kumaştan üretilmektedir. Çadırlarımız yırtılmaya dayanıklıdır. Su geçirmez dış yüzeye sahiptir. Kişi sayısına göre çadır çeşitlerimiz mevcuttur. 5-10 kişilik veya 50-100 kişilik arası çadırlarımız bulunmaktadır istediğiniz renkte, büyüklükte ve modelde çadırlarımızı tercih edebilirsiniz.

Asker battaniyesi, kamp malzemelerinin olmazsa olmazlarından birisidir. Yün, polyester ve akrilik kumaştan üretilmektedir. Tek veya çift kişilik battaniyelerimiz mevcuttur. Battaniyelerimizin ağırlıkları ise 1.50 / 2.50kg’dir. Çadırlarda konforlu bir uyku çekmek için uyku matı da yanınızda bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Uyku matı sayesinde kaliteli bir uyku uyuyabilirsiniz. Uyku matları soğuk havalarda sıcak tutma özelliğine sahiptir. Uyku matlarımız da ısı iletkenliği de bulunmaktadır.

Askeri su matarası, askeri ekipmanların arasında insan sağlığı için oldukça önemlidir. Askeri su mataralarımızın kılıflı veya kılıfsız seçenekleri mevcuttur. Plastik matara ve metal matara olarak ikiye ayrılmaktadır. Metal mataralarımız 2mm kalınlığında alüminyum gövdeden üretilmektedir. Sızdırmaz kapak yapısı sayesinde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Kırılmaz veya şekli bozulmaz. Türk gıda kodeksi yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır. Su mataralarımızla beraber aş kaplarımız da mevcuttur. Aş kaplarını ise metalden üretmekteyiz. Paslanmaz çelik sapları sayesinde rahatlıkla ısıtılabilmektedir. Tava olarak da kullanabilmeniz mümkündür. Aş kaplarımız da Türk gıda kodeksine uygun olarak yapılmaktadır.

Raff Military Textile olarak sizin için en iyisini düşünmekteyiz. Kaliteli askeri kamp malzemelerine öncülük eden firmamızdan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimizi uzun soluklu kullanabileceğiniz gibi günlük hayatınızı da kolaylaştıracak hale getirebilirsiniz. Askeri kamp malzemelerimizi “askerigiyim.com” web sitemizden detaylı bir şekilde inceleyebilir diğer kategorilerimize de göz atabilirsiniz.