ASKERİ KAMPET

Askeri kampetler yalnızca askeri alanda değil, kullanım alanı oldukça geniş bir katlanabilir karyola çeşididir. Olağan bir kişi boyu baz alınarak ideal kilo oranlarından maksimum ağırlıkları da kaldırabilecek şekilde dayanıklı yapıda üretilmektedir.

Askeri Kampet Özellikleri

Kullanılan Malzemeler: 

Askeri kampet modellerimizde minder kısmı için aşınmalara karşı direnci son derece yüksek olan Cordura kumaşlar tercih etmekteyiz. Cordura kumaşların aşırı ağırlık yüklemelerinde yırtılma ve aşınmaları karşı yüksek direnç göstermesinin yanı sıra terleme gibi etkilere karşı su ve koku geçirmezliği de sağlamaktadır. Çoğunlukla kamp alanlarında kullanılacak olan askeri kampet modellerimiz, yağmur, kar ve ayrıca yanlışlıkla döktüğünüz kahve veya bir bardak su karşısında her zaman kuru kalacaktır. Ayak kısımlarında ise alüminyum tercih edilmektedir. Sağlamlaştırılmış alüminyum ayaklar ile uzun süreler boyunca yüksek ağırlıktaki vücutları iyi bir şekilde desteklemektedir. Bununla birlikte alüminyum %100 geri dönüştürülebilir olduğundan çevre dostu kullanım sunmaktadır.

Renkler:

Çoğunlukla tercih edilen mavi ve zeytin yeşili renkte modellerimiz web sitemiz üzerinden sergilenmiştir. Elbette Raff Military Textile olarak müşterilerimizin talep ettiği özel renklerde  veya kamuflaj desenlerde de üretim yapabiliriz.

Diğer özellikler:

  • Hafiflik: Üretiminde kullandığımız malzemeler sayesinde askeri kampet modellerimizi ağırlık hissi olmadan istediğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz.
  • Pratik: Tek bir ürün ile birden fazla kullanım elde edebilirsiniz. Kolay katlanabilir sistemi ile kamp alanları, tatiller veya kaya tırmanışı gibi kullanım alanlarına rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Beklenmedik misafirler için de evinizde kullanıma sunabilirsiniz.
  • Kolay katlama sistemi: Montaj ve demontaj sadece birkaç dakika sürer. Herhangi bir deneyim veya bilgi gerekmez, ayakları açıp zemine yerleştirmenin ardından kendiliğinden formuna ulaşacaktır.
  • Esneklik: Esnek ve rahat yapısı sayesinde her nerede olursanız olun kişisel yatağınızda uyuyormuş gibi hissedeceksiniz, bu durum geceyi dışarıda geçirirken bile ideal bir uyku alternatifi sunacaktır.
  • Sağlam: Alüminyum ayaklar son derece sağlam yapıdadır ve asla hareket etmez. Uyku pozisyonunuz ne olursa olsun, rahat ve güvenli bir şekilde dinlenebilirsiniz.

Askeri kampet modellerimiz, konuşlandırıldığında klasik yatağa en iyi alternatif olmaktadır. Yerden yüksekliği sayesinde soğuktan, nemden, haşerelerden ve zemindeki kusurlardan kaynaklanan rahatsızlıklardan kaçınırsınız. Askeri personellerin sakin bir gece geçirmesi ve ideal bir uyku çekmesi için askeri kampet modellerimiz her türlü kamp için mükemmeldir. Tüm bunlara ek olarak size saatlerce sürecek temizleme işlemlerinden tasarruf etmenizi sağlar. Zeminde toz ve kir biriktirmez ve branda kolayca temizlenebilir. Daha fazla konfor için kampet üzerine Raff Military Textile ‘in üretimini yapmış olduğu askeri uyku matı ekleyebilirsiniz.

Askeri Kampet Nasıl Kullanılır?

Askeri kampet, tüm kamp organizasyonları için geceyi rahat ve sağlıklı geçirmeye yönelik taşınabilir bir karyola cinsidir. Katlanabilir ayakları aşağı doğru çekildiğinde kendiliğinden açılır ve zemine konuşlandırılır. Hafif yapısı sayesinde istenilen her bölgeye kolayca taşınabilir veya araba bagajlarına sığdırılabilir. Klasik kullanımının dışında afetlerden sonra yaralıları hastaneye nakletmek için de kullanılabilmektedir. Hafifliği hareket etmeyi kolay ve pratik hale getirir. Ayrıca evinizde çok fazla alanınız yoksa bu kamp yatağını bahçenizde, oturma odanızda veya balkonunuzda mobilya olarak da kullanabilirsiniz. Beklenmedik bir misafir aldığınızda da mükemmel bir çözüm sunacaktır.

Raff Military Textile’in askeri kampet modelleri hakkında daha fazla bilgi için sosyal ağlar veya WhatsApp üzerinden bizimle anında iletişime geçmekten çekinmeyin. Üretim uzmanlarımız ile bu alanda ülkenizin gereksinimlerini ve uluslararası kuralları karşılayan ürünleri size sunmayı garanti etmekteyiz.