ASKERİ KEMER VE ASKERİ PALASKA

Raff Military Textile olarak sadece askeri kıyafetler üzerine değil askeri alanda gerekli tüm ekipmanlarında üretimini yapmaktayız. Bunların arasında askeri kemer ve askeri palaskalarda bulunmaktadır.

Raff Military Textile’ de birbirinden çeşitli, kaliteli, sağlam ve dayanıklı askeri / taktikal kemerlerimiz, askeri palaskalarımız mevcuttur. Askeri kemer ve palaskalarımızın çeşitleri arasında deri (kahverengi veya siyah), kamuflaj kumaş (yeşil, hâkî veya özel tasarlanmış) model çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu aksesuarlar askeri üniformaların birer parçası niteliğindedir.

Askeri üniformaların güvenliğini arttırmak ve kamuflajlarda bir bütünlük oluşturması için askeri kemer ve askeri palaska kullanılmaktadır. Askeri kemer ve palaskalarımız çok amaçlı kullanıma sahiptir. Bir adet toka ve bir metal uçtan oluşur. Kullanmış olduğumuz metal ucun uzunluğu 1270 ile 1290mm arasında olmaktadır. Askeri kemerlerimizde kullandığımız kayışlarımız bütün çekişlere dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Raff Military Textile olarak askeri kemer ve askeri palaskalarımız daha kaliteli ve işlevlidir. İşlemeleri en ince detaylara kadar düşünülmüştür. Üzerine değişik desenlerde kaplama modeller yapılmaktadır.

Askeri palaskalar aynı zamanda birçok eşyanın taşınmasında önemli rol oynamaktadır. Böylece askeri personellere ekipman taşınmasına son derece kolaylık sağlamaktadırlar. Askeri palaskalarımızın boyutları kişiye özel olacak şekilde ayarlanabilmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir. Sizleri memnun edebilmek adına Raff Military Textile olarak bütün detayları özenle düşünüp, en kaliteli ve kullanışlı askeri palaska ve askeri kemerleri üretmekteyiz. Hedefimiz bütün dünyaya markamızı tanıtmaktır. Bunun içinde hiçbir detayı gözden kaçırmamaya özenle dikkat etmekteyiz.

Askeri palaska ve askeri kemer modellerimizi ve portfoyümüzde mevcut olan diğer birçok ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Askeri palaska ve askeri kemer modellerimizi daha detaylı bir şekilde incelemek için web sitemiz üzerindeki kategorilerimiz bölümünden diğer ürünlerimize de göz atabilirsiniz.