ASKERİ MATARA

Eğitim ve kamp alanlarında askeri personeller için en gerekli ekipmanlardan biri olan askeri mataralar, firmamızın üstün kalite güvencesiyle hizmetinize sunulmaktadır. Kullanılan malzemelerin düşük ağırlık endeksi sayesinde kolayca üzerinizde taşıyabilir ve her an su ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Uzman işçiliğimiz ile askeri mataralarda sağlamlık ve hafifliği birleştirmekteyiz.

Askeri matara modellerimiz, özel tasarımları sayesinde vücut kıvrımı ile sabitlenebilir, aynı zamanda kumaş kılıfı kullanılarak çevre ile ısı alışverişi kesilir. Kılıf aynı zamanda bir kanca yardımıyla üzerinizde kolay taşıma imkanı sunar. Sıvının cinsi her ne olursa olsun askeri mataranızda muhafaza edebilirsiniz. Özel kılıfı yardımıyla içerisinde bulunabilecek aşırı sıcak sıvıları bile elinizle kavrayabilirsiniz. Mataraya takılan zincir kapak, herhangi bir kayıp riskini de ortadan kaldıracaktır.

Askeri Matara Özellikleri

Kullanılan Malzemeler:

Askeri matara modellerimizin iki farklı malzemeden üretilmektedir. Metal ve plastik olmak 2 farklı modelimizi de web sitemiz üzerinden görebilirsiniz.

  • Plastik Matara: Askeri plastik matara modelimiz, aşınmaya karşı yüksek direnci ile bilinen poliüretandan yapılmıştır. Ultra dayanıklı bu plastik malzeme ile bulunduğunuz ortam farketmeksizin koku veya herhangi bir bakteri riski taşımadan tüm iklim şartlarında kullanabilirsiniz. Marketlerde bulunan diğer plastik su şişelerinin aksine birkaç kullanımdan sonra değiştirmek zorunda değilsiniz, Poliüretan uzun ömürlü kullanım sağlayan bir plastik türüdür.
  • Metal Matara: Askeri metal matara modelimiz, hafifliği ve termal iletkenliği ile karakterize edilebilen alüminyumdan üretilmektedir. Korozyon direnci, kolay bakım ve dayanıklılığın yanı sıra bu modelimiz, sırt çantasının ağırlığını çok fazla etkilemez ve düşük bir ağırlığa sahiptir. Plastik matara modelimizden en büyük farkı ise içerisinde sıcak sıvı bulundurabilmenizdir. Aynı zamanda dilerseniz içeceklerinizi direkt olarak bu matara yardımıyla ısıtabilirsiniz.

Tüm matara modellerimiz Türk Gıda Kodeksi yönetmeliğine uygun üretilmiştir.

Renkler:

Orijinal metal rengi veya zeytin yeşili olarak 2 farklı renk çeşidimiz bulunmaktadır. Diğer renk veya desenler için kişiselleştirme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Diğer Özellikler:

  • Su geçirmez: Kullanılan tüm malzemeler suyun sıvılarınıza geçişini engeller.
  • Darbeye dayanıklı: Eğitim ve kamp sırasında sürtünme ve düşmeler kaçınılmazdır fakat askeri matara modellerimiz bu tür risklere karşı güçlü bir dayanıklılığa sahiptir.
  • Kolay Bakım: Yağa ve kire karşı dayanıklı olan askeri matara modellerimizi oldukça basit ve herkesin her an her yerde ulaşabileceği materyaller ile sağlayabilirsiniz.
  • Kapasite: Her iki matara modelimizde ağırlık yapmadan 1 litre suyu muhafaza edebilmektedir.
  • Pratiklik: Askeri matara modellerimiz açılıp kapanması, taşınması ve kolayca temizlenmesi bakımından oldukça pratiktir.

Askeri matara modellerimiz hakkında daha fazla bilgi için sosyal ağlar veya WhatsApp üzerinden bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Raff Military Textile olarak tüm sipariş süreçlerimizde sizlerin de taleplerini dikkate alarak üretim gerçekleştirmekteyiz. Sipariş süreci, fiyatlandırma veya teslimat politikasıyla ilgili tüm detayları bizimle detaylı olarak görüşebilir ve size en uygun sipariş sürecini belirleyebilirsiniz.