ASKERİ PİLOT TULUMU

Raff Military Textile olarak sizlere en iyi hizmeti vermek adına yepyeni askeri pilot tulumlarımızı hizmetinize sunmaktayız. Askeri pilot tulumlarımızı, dilediğiniz renk seçenekleri ve yüksek kalite eşliğinde üretime hazır hale getiriyoruz.

Askeri Pilot Tulumu Özellikleri

Raff Military Textile, askeri pilotlarında konforunu düşünerek farklı model seçenekleriyle pilot tulumları üretmektedir. 4 adet farklı model seçeneklerimiz mevcuttur. Uluslararası istediğiniz modelleri talep doğrultusunda özel olarak tasarlayabilmekteyiz. Askeri pilot tulumlarımızın rahat ve nefes alabilen kumaş olmasını ön planda tutmaktayız. Böylece uçuş yapacak olan pilotlarımızın konforu, rahatı yerinde olacaktır ve kendisini uçuş esnasında iyi hissedebilecektir. Pilot tulumlarını işlevli yapmaya özen göstermekteyiz. Pilot tulumlarımızın çok işlevli olabilmesi için ayarlanabilir kemerler ve cırt bantlı kapama sistemini kullanmaktayız. Tulumlarımızın tekrar kullanılabilmesi adına ağır hizmet tipi bir fermuar tercih etmekteyiz.

Raff Military Textile olarak kumaş kalitesine oldukçaönem vermekteyiz. Bu yüzden pilot tulumlarımızda yüksek kaliteli kumaş kullanmaktayız. Bu kumaşların ateşe, aside dayanıklı ve yanmaz kumaştan yapılmasına özen göstermekteyiz. Kumaşlar, ateşe dayanıklı olması için %93 Meta-Aramid, %5 Para-Aramid, %3 Elyaftan malzemeler ile desteklenmektedir. Pilot uçuş tulumlarımız yüksek kaliteli ripstop-gabardin kumaştan üretilmektedir. Pamuk ve polyester karışımı iplik kullanılmaktadır. Askeri pilot tulumlarımızın kumaş ağırlıkları 220-300gr/m2’dir. Böylece tulumlar gereğinden fazla ağır hissettirmemektedir bu da kişilerin tercih ettikleri özellikler arasında ön planda tutulmaktadır.

Hafif ve pratik kullanımı sayesinde uçuş esnasında rahatlık sağlar. Raff Military Textile olarak size üstün kaliteli pilot tulumları sunmaktayız. Askeri tulumlarımızın yüksek sıcaklıklara bile dayanıklı olması, tulumun uzun ömürlü kullanılmasını sağlar. Tulumlarımızın üzerinde derin büyük cepler yer almaktadır. Askeri pilot tulumlarımızın tercih edilmesindeki bir diğer faktör ise zarif görünüşüdür. Tulumlarımızı zarif gösteren ve şıklığını arttıran etkenler de metal düğmeler ve resmi aksesuarlardır. Bu ürünleri destekleyici olarak şapka ve bayan fularları da tercih edilmektedir.

Raff Military Textile olarak gün geçtikçe yenileşmeye ve değişen dünyaya uyum sağlamaya devam ediyoruz. Sizlerde bu koşullara uyumlu birbirinden yeni askeri pilot tulumlarımızı ve daha fazlasını incelemek istiyorsanız web sitemizi takip edebilir, yeni kategorilerimizi ve daha fazlasını inceleyebilirsiniz.