ASKERİ SİLAH KILIFI

Silah kılıfları, kişilerin görevleri sırasında tabancalarını rahatlıkla kullanabilmesi için tasarlanmış bir üründür. Askeri silah kılıfları, orduların en önem verdiği askeri aksesuarlardan birisidir. Tabancayı farklı bir yerde taşımak istemeyen ve tabancanın her an kolayca ulaşabileceği bir yerde olmasını isteyen herkes askeri silah kılıflarını tercih etmektedir.

Askeri silah kılıfları kamuflajların aksesuarı niteliğindedir. Bu kılıflar kamuflaj üniformaları tamamlayıcı niteliktedir. Silah kılıflarını genellikle korumalar, güvenlikler, polisler ve askerler tercih etmektedir. Görevlerinden dolayı tabancalarına hızlı erişim sağlamak adına silah kılıflarına ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyacı karşılamak adına sizlere en iyi kaliteden üretilmiş askeri silah kılıflarını sunmaktayız.

Askeri Silah Kılıflarının Özellikleri

Raff Military Textile olarak üretimini yaptığımız askeri silah kılıflarımızda birçok model mevcuttur. Sizden gelen istek ve taleplere göre model çeşitliliğimizi arttırıp, değiştirmekteyiz. Askeri silah kılıflarını üretirken önem verdiğimiz şeylerin başında kılıflarımızın kullanışlı olması ve kaliteli üretilmesi gelmektedir. Kaliteli üretilen askeri silah kılıfları çok uzun yıllar kullanılabilmektedir. Bu da siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etme amaçlarından birisidir.

Askeri silah kılıflarımız; çift deri şarjör kılıfı, deri tabanca kılıfı, teçhizat takımı, şarjör kılıfı ve çiftli şarjör kılıfı olmak üzere farklı kategorilere ayrılmaktadır. Tercih ettiğiniz renklere göre kılıf modellerimizi üretmekteyiz. Kategorilerimizde mevcut olan kılıf modellerimizin dışında özel olarak tasarlamak istediğiniz bir kılıf modeli varsa bu konuda da müşterilerimize özel tasarımlar yapmaktayız.

Raff Military Textile’de askeri silah kılıflarımızın kenar genişliği ve örtü tabakaları 20+20mm bordürden yapılmaktadır. Silah kılıflarımızın içerisinde iki adet bölüm mevcuttur. Bunlardan birincisi kapak katmanı, ikincisi ise kemer köprüsüdür. Bu köprünün 20+2 mm genişlikte kemer destekleri mevcuttur.

Kılıflarımızın diğer kılıflardan farklı olması ve uzun süreli kullanılabilmesi için kılıflarda birden fazla kumaş kullanılmaktadır. Bu kumaşlar sizin tercihlerinize göre kamuflaj desenlerde olabilmektedir. Tercih ettiğimiz kumaş türü ise ripstop-gabardin kumaştır. Malzemelerin oranları ise %7,85 pamuk, %15 polyesterden yapılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin zaman içerisinde değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamak adına Raff Military Textile olarak buradayız. Askeri silah kılıfı ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız “askerigiyim.com” sitemizin kategoriler bölümünden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.