ASKERİ SIRT ÇANTASI

Askeri personellerin gerek kamp alanlarında gerek görev esnasında ekipmanlarını koymaları için yanlarında kolay, pratik taşınabilir sırt çantaları olması gerekir. Sırt çantaları kişinin hayatını kolaylaştırıcı bir ürün niteliğindedir. Ordular içinde askeri sırt çantaları en çok tercih edilen ürünlerin başında yer almaktadır.

Askerler, görevleri esnasında ağır yükler taşıyabilmektedir. Yüklerini kolayca taşıyabilmelerini sağlamak adına sırt çantalarına ihtiyaç duyarlar. Askeri sırt çantaları, pratik ve yeterli büyüklükte eşya alma özelliğinde olmalıdır. Raff Military Textile olarak kapsamlı sırt çantaları üretmekteyiz. Ürettiğimiz sırt çantalarının farklı boyutları da mevcuttur, dilediğiniz boyutlardaki sırt çantalarımızı tercih etmeniz mümkündür.

Askeri Sırt Çantalarının Özellikleri

Askeri sırt çantalarını istediğiniz renkte ve modelde bulmanız mümkündür. Renklerin üzerine kamuflaj desenli kumaşlar da kullanmaktayız. Sırt çantalarımız da kullanmış olduğumuz kumaş özellikleri ise %100 polyesterdir ve 6.6 yüksek mukavemetli cordura kumaşlardır. Sırt çantalarının iç veya dış bölümlerinde isteğe bağlı gizli cepler de dikmekteyiz. Böylece çantayı kullanan kişiler daha fazla eşyalarını yanlarında taşıyabilmektedir.

Askeri sırt çantaları askeriyenin dışındaki alanlarda da tercih edilmektedir. Çok amaçlı bir şekilde kullanılabilmektedir. Kamp malzemelerinin taşınmasında kişilere büyük kolaylık sağlar. Sırt çantalarımızın büyüklüğü 70lt kapasiteye kadar almaktadır. Kolay taşınabilmesi adına çantalarımızda kemerler de bulunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz gibi çantanızı sabitleyip taşıyabilirsiniz.

Raff Military Textile olarak kullandığımız kumaşlarda üstün teknolojiden faydalanmaktayız. Böylelikle kumaşın kalitesinden dolayı askeri sırt çantalarımız su ve soğuk geçirmez özelliğe sahiptir. Kumaşlarda zamanla aşınma, yırtılma veya sökülme gibi bir durum gerçekleşmez. Bu sebeple uzun süre boyunca rahatlıkla sırt çantalarınızı kullanabilirsiniz. Çok uzun süre sırtınızda taşıdığınızda bile sırt ağrısı yapmaz bu da yumuşak dokuda sünger kullandığımızdan kaynaklanmaktadır.

Raff  Military Textile olarak diğer firmalardan ayrılan bir özelliğimiz de askeri sırt çantalarımızda uyku tulumları için ayrılmış bir bölümün olmasıdır. Bu bölüm sayesinde kişi yanında ekstra uyku tulumunu taşımak zorunda kalmaz, sırt çantasına kolaylıkla uyku tulumunu koyup taşıyabilir. Aynı zamanda askeri sırt çantalarımızda yağmurluk bölümü de mevcuttur.

Olumsuz hava koşullarına karşı önlem amaçlı kişi yağmurluğunu kolaylıkla çantasında taşıyabilir, böylece yağmurlu havalara karşı kendi önlemini almış olur. Raff Military Textile’de askeri sırt çantalarımızı ve diğer askeri üniforma / ekipmanlarımızı inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz her üründe kalitemizin ve insan hayatını kolaylaştıracak yüksek standartlı ürünlerimizin farkına varabilirsiniz.