ASKERİ UYKU TULUMU

Askerlerin eğitim, görev veya savaş sırasında en ihtiyaç duydukları ve önem verdikleri şeylerden biri dinlenme süreçleridir. Bu süreçleri olabildiğince rahat ve huzurlu geçirmek istemektedirler. Sağlıklı, iyi bir uyku için gereksinim duyulan şey askeri uyku tulumlarıdır.

Askeri uyku tulumları, ordudaki askerlerimizin uykularını sağlıklı bir biçimde alabilmeleri için çok önemlidir. Aksi takdirde uykusunu alamamış bir kişi yaptığı işe odaklanamaz, dikkatini toparlayamadığı için de hata yapma ihtimali artar ve verimliliği düşer. Bunların önüne geçebilmek için devreye uyku tulumları girmektedir.

Askeri uyku tulumlarının tercih edilmesi, askerlerimizin yaşam standardını yükseltmektedir. Tercih edilen her askeri uyku tulumu ne yazık ki kaliteli olmamaktadır. Bu aşamada devreye firmanın önemi girer. Bu aşamada tercih edilen firma oldukça önem arz eder kalitesiz ürün kullanan firmalarla çalışıldığında ne yazık ki müşterinin beklentileri karşılanamaz.

Raff Military Textile olarak askeri uyku tulumu ve diğer ürünlerimizde de her zaman en kaliteli malzemeyi kullanmaktayız. Bizi tercih eden kişileri fazlasıyla memnun etmekteyiz. İnsan sağlığını ön planda tutmaktayız bu sebepten dolayı tercih ettiğimiz her malzeme insan sağlığını destekleyici niteliktedir.

Rahatlık, konfor, kalite istiyorsanız doğru adres Raff Military Textile!

Askeri Uyku Tulumlarının Özellikleri

Askeri uyku tulumunda en önemli olan nokta sıcaklıktır. Dışarıdaki soğuk havayı içeri geçirmemesi gerekmektedir. Kişiyi normal vücut sıcaklığında tutmalıdır. Raff Textile olarak bunu ön planda tutmaktayız. Kullandığımız malzemeler buna uygun seçilmektedir. Bütün olumsuz hava koşullarına göre askeri uyku tulumlarımızı tasarlamaktayız. Sıcak ve sağlıklı bir uyku, askeri personellerin görev esnasındaki verimliliğini arttırmaktadır. Bu etkenler askerlerin enerjilerini gün boyu yüksek tutmalarını sağlar.

Askeri uyku tulumları, kamp yapan askerlerinde olmazsa olmazlarından birisidir. Uyku konforunu arttırmak ve korunaklı uyumak için kamp yapan kişilerin en önem verdiği ürünler arasında uyku tulumları yer almaktadır. Raff Military olarak askeri uyku tulumlarımızda ağırlık yapmayan yalıtım malzemeleri kullanmaktayız. Uyku tulumlarımızın ağırlıkları ise 130-180gr m2’dir. Çok soğuk havalar için -30 dereceye kadar dayanıklılık göstermektedir. Askeri uyku tulumlarımız mikro fiber, yırtılmaz kumaştan yapılmaktadır. Su geçirmez dış yüzeye sahiptir. Rüzgarlara ve nem gibi hava etkenlerine karşı üstün koruma sağlar.

Raff Military Textile olarak sizlere en iyi kaliteyi sunmak isteriz. Bunun içinde ürünlerde kullandığımız malzemelerin hepsi yaşam standartlarını arttırıcı niteliktedir. Askeri uyku tulumlarını birçok model ve renkte bulabilirsiniz. Askeri uyku tulumu ve daha fazla ürün için “askerigiyim.com” adresimizi ziyaret edebilir, ürün özelliklerini detaylıca inceleyebilirsiniz.