JANDARMA KIYAFETLERİ

Raff Military Textile uygun milli ve askeri jandarma kıyafetleri sunmaktadır. Firmamız ayrıca her bölgenin jandarmasına uygun kıyafet imalatı da yapmaktadır. Askeri jandarma üniformaları ve kamuflaj kumaştan yapılan teçhizat, insan hayatını tehdit edebilecek zararlı maddelerden ve olumsuz çevre koşullarından korunmaya yönelik kıyafetlerdir.

Jandarma Kıyafetlerinin Özellikleri

Jandarma kıyafetlerimiz aşağıdaki teknik fonksiyonlarla (mekanik, termik, elektriksel ve dayanıklılık açısından da vb.) balistik koruma sağlamaktadır. Bıçak darbelerine karşı koruma ve ayrıca düşük hız, alev, atık, nükleer etkiler ve ayrıca biyolojik ve kimyasal zararlıların etkilerine karşı koruyucu özelliği bulunmaktadır. Ama aynı zamanda bu jandarma kıyafetleri voltaja karşı koruma sağlarken, statik elektriğe karşı da koruma sağlar.

Raff Military Textile, üretiminde kullandığı tüm ürünler için teknik şartnamelerin gerektirdiği muayene yöntemlerini uygulamaktadır. Ürün kalite güvencesi bu nedenle ürünlerinde, kullanım koşullarında, çalıştırma ve bakım özelliklerinde mevcuttur. Paketleme, etiketleme, nakliye ve depolama gereksinimleri, garanti ve siparişlerin teslimatı dahil tüm detaylar dikkate alınır. Jandarma kıyafetleri uluslararası sağlık ve güvenlik standartlarına uygun olmalıdır. Kadın jandarma kıyafetleri de sunduğumuz ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Raff Military Textile’den Uzun Kollu giysiler nemli havalarda, kısa kollu giysiler ise daha sıcak havalarda kullanıma uygundur. Raff Military Textile, alt kısmı ters pile oluşturan bir kep olan jandarma kepi ve önü bir şerit haç olan ve dokuma örgüden yapılmış bir bordürle süslenmiş jandarma kepidir.

Başlık ve bandın rengi koyu jandarma mavisi olup, jandarma mavisi fon ve sutaşının rengi silah alt bölümüne veya özelliğine göre değişmektedir. Farklı ülkeler için tasarlanan jandarma kıyafetleri, jandarmaların dikkat çekici bir nefes alabilirliğe sahip olması gerekir. Polis kıyafetleri, bir kumaşın su girişini önleme yeteneği olarak tanımlanabilecek geçirimsizlik ile karakterize edilmelidir. Malzemenin su almaya başlaması için gereken su basıncını milimetre cinsinden ölçmekteyiz.

Jandarma Kıyafetlerinin Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Jandarma kıyafetlerimizin imalatında kullanılan kamuflaj kumaşları yüksek kalite gerekliliklerini karşılamaktadır. Jandarma giyim kumaşlarımız teknik şartnamelere uygun olarak hazırlanmaktadır. Kamuflaj Ceketimiz (Gömlek – Pantolon) Ripstop / Gabardin Kumaş Çeşitlerinden Üretilmiştir. Pamuk / Polyester Karışımları ise şu şekildedir: %100 Pamuk 65/35 Pamuk / Polyester – 60/40 Pamuk / Polyester- 60/40 Pamuk / Polyester – 50/50 Pamuk / Polyester -85/15 Pamuk / Polyester 220 – 300 gr / m2

Nano antibakteriyel kumaşlar kullanılmaktadır. Kalite kurallarının onaylanmasının ardından kamuflaj kumaş numuneleri kullanım alanında istenilen verim ve fonksiyonelliği sunmaktadır. Bu askeri kıyafetlerde Raff Military Textile olarak, orman kamuflajı, çöl kamuflajı da üretim portföyümüzde yer almaktadır. Sunulan renkler sayısız ve tutarlıdır, haki renkleri de mevcuttur. Üniformanın yıkanması durumunda hızlı kuruma garanti edilmektedir. Üniformalarımız, %50 pamuk ve %50 polyesterden üretilmektedir.

Raff Military Textile, insan vücudunun morfolojik özelliklerine uyan çeşitli jandarma kıyafetleri dahil olmak üzere geniş bir kamuflaj kıyafeti yelpazesi sunar. Sitemizden jandarma kıyafetlerini ve diğer kategorilerimizi detaylıca inceleyebilirsiniz.