SUBAY ÜNİFORMALARI

Subay üniformalarımız, kariyeriniz boyunca size en iyi şekilde eşlik ediyor!

Eğitim ve savaşlar dışında subaylar için özel üretilen bir diğer üniforma modeli ise subay üniformaları olmaktadır. Törenler, mitingler veya diğer resmî organizasyonlar için rütbelere özel üniformalar dikilmektedir. Tören kıyafeti olarak da adlandırılan bu resmî kıyafetler, kamuflaj üniformalardan daha farklı olarak takip elbise formunda ve şık bir proporsiyonda hazırlanmaktadır.

İster sözleşmeli, ister unvan veya kariyer memuru olun, Raff Military Textile’ın özel üretimiyle  tüm dekoratif detayları ve renk kombinasyonları ile tasarlanmış subay üniforması modelleri tam isteklerinize hitap edecek. Tüm taleplerinizi karşılayan resmî subay üniforması modellerimiz, kariyeriniz boyunca size en iyi şekilde eşlik edecek ve her rütbe değişikliğinde sadece rütbelerinizi ve askeri apoletlerinizi değiştirmenize gerek kalacaktır.

Subay Üniformaları Özellikleri

Kullanılan Malzemeler:

Malzeme seçimi tamamen müşterilerimizin seçimleri doğrultusunda şekillenmektedir ancak deneyimlerimize, hava koşullarına ve genel durumunuzun özelliklerine göre elbette sizler için öncelikle bir plan hazırlamaktayız. Maksimum dayanıklılık ve yalıtım için genel olarak yün ve polyester kombinasyonunu kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk havalarda subay üniforması modellerimiz sizi dış ortamdan izole edecek ve iklim değişikliğinden kaynaklanabilecek hastalıklardan koruyacaktır.

Üniformanın Tipi:

Subay üniformamız, vücudunuzun şeklini takip eder ve bedeninize göre esneyerek size aradığınız şık ve fit görünümü verir. Polyester, kıyafetinize aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklılık kazandırır, bununla birlikte size uzun ömürlü kullanımı garanti eder. Kumaşın esnekliği ile hem içerisinde rahat hareket edebilme kabiliyeti hem de vücut değişimlerine karşın (kilo alma, zayıflama, kaslanma, boy atma vb.) kullanım ömrü uzatılmış olur. Üniformanıza zarif ve şık bir dokunuş katmak için kullanılan düğmeler altın pirinç olarak tercih edilmektedir. Kaliteli bakır ve çinko hammadde kullanımı sayesinde orijinal rengini ise kaybetmezler.

Renkler:

Raff Military Textile olarak müşterilerimize çok kapsamlı renk skalası sunmaktayız. Başlıca; grenadin kırmızısı, şişe yeşili, parlement mavisi, beyaz, siyah ve gri renkte subay üniforması modellerimizi web sitemiz üzerinden de inceleyebilirsiniz. Size uygun renk ve model kombinasyonunu bu örnekler sayesinde kolayca belirleyebilirsiniz.

Aksesuarlar:

Üretimini yapmış olduğumuz subay üniforması tipi, pantolon, gömlek, ceket ve şapka kombinasyonundan oluşmaktadır. Subay üniformaları genellikle çeşitli aksesuarlar ile donatılmaktadır. Bu aksesuarların en önemli parçalarını başlıca rütbeler, apoletler, armalar ve bröveler oluşturmaktadır. Rütbeler, hiyerarşik seviyenizi, ad – soyad ve askeri birim gibi temel bilgileri yansıtmaktadır. Bahsedilen tüm bu ögeler, subay üniformaları ile birlikte Raff Military Textile aracılığıyla temin edilebilir.

Diğer özellikler:

  • Hafif: Bu hafif subay üniformasıyla eğitim alanları, savaş alanları ve geçit törenlerinde rahatça hareket edin. Giydiğinizde herhangi bir rahatsızlık veya ağırlık hissetmezsiniz.
  • Antibakteriyel: Göreviniz boyunca oluşabilecek herhangi bir bakteri veya kötü koku endişesi taşımayın. Benimsenen nanoteknoloji ile subay üniforması modellerimiz, mikrop birikimini sınırlar ve güneş ışınları altında kendini temizler. Tüm bunlarla birlikte hassas cildinizde, yüksek kalibreli ve metalik malzemelere karşın tahriş veya iltihaplanma riski yaratmaz.
  • Dayanıklı: Kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde subay üniforması modellerimizi uzun süre kullanabilirsiniz.

Subay Üniforması Nasıl Satın Alabilirim?

Raff Military Textile olarak dünyanın tüm ülkelerine toptan satış yapmaktayız. Web sitemizi incelemenin ardından herhangi bir talebiniz olması durumunda detayları görüşmek için WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya doğrudan İstanbul’daki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.