İTFAİYECİ KIYAFETLERİ VE MALZEMELERİ

İtfaiyeler iş güvenliği nedeniyle itfaiyeci kıyafetleri giyme zorunluluğu bulunan meslekler arasında ilk sırada yer almaktadır. İtfaiyeler tarafından iş güvenliği sebebi ile giyilmesi gereken Kıyafetler, birçok farklı tekstil firması tarafından üretimi yapılabilen ürünlerdir. Bu kıyafetlere sahip olmak isteyen kurumlar neredeyse tüm firmalar ile iletişime geçip itfaiyeci kıyafetleri ve malzemelerine ulaşmaktadır. İtfaiyeciler için adeta hayati önem taşıyan kıyafetlerin üretimi, çok dikkat isteyen bir konudur.

Raff Military Textile, itfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri üretimini tüm yönetmeliklere uygun olarak, en kaliteli malzemelerden ve son derece dayanıklı bir şekilde üretmektedir. Kıyafetler üretilirken insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerin kullanılması da dikkat edilmektedir. önemlidir. Sizler de kaliteli ve güvenilir itfaiyeci kıyafetleri ve malzemelerine sahip olmak isterseniz, kolaylıkla firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İtfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri konusunda 50 yılı aşan bir tecrübesiyle Raff Military Textile, polis ve asker kıyafetleri uzmanlaştığı gibi bu alanda da sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Firmamız 3 farklı kıtada faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Türkiye dışında Türki cumhuriyetler, Balkan ülkeleri, Orta Doğu ülkeleri ve Afrika ülkelerine itfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri ihracatı yapmaktadır. Üretimine devam etmekte olduğumuz itfaiyeci kıyafetleri ve malzemelerinde hayati tehlike ile karşı karşıya kalınmaması amacıyla en sağlıklı ve güvenilir malzemelerden yararlanmaktayız. Kıyafetlerin özelliklerini sıralayacak olursak, yanmayan kumaş malzeme, itfaiyeci miğferi, itfaiyeci çizmeleri gibi birçok önemli parçaları bulunmaktadır. İtfaiyecilerin en fazla iş güvenliğine ihtiyaç duyulan meslek grupları arasında olduğunu söyleyebiliriz. Yangınlarla mücadele veren itfaiyeciler için iş güvenliğine Raff Military Textile olarak son derece dikkat etmekteyiz. Ürettiğimiz kıyafet ve malzemeler hem sağlık açısından hiçbir olumsuz sorun teşkil etmemekte hem de son derece kaliteli kumaşlar ile üretilmektedir.