SEÇİM AKSESUARLARI

Bir siyasi partinin seçim zamanlarında belirlediği sloganı, mesajı veya tanıtım malzemesini içeren seçim aksesuarlarını, Raff Military Textile olarak taleplerinizi en iyi karşılayan şekilde üretmekteyiz. Üretmiş olduğumuz mevcut örnekleri web sitemiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Seçim Aksesuarları Özellikleri

Seçim aksesuarları genel olarak siyasi parti üyeleri veya destekçileri tarafından kullanılmaktadır. İlgili siyasi partinin mesajını ve belirlediği politikayı yayma amacıyla kullanılacak bu ürünler için tişörtler, şapkalar veya çanta gibi aksesuarlar en iyi tercih olacaktır. Dünya çapında sıklıkla bu ürünler tercih edilse de Raff Military Textile olarak müşterilerimiz için ürün portföyümüzü oldukça geniş tutmaktayız. Seçim aksesuarları doğrultusunda anahtarlıklar, şişe açacakları, bayraklar veya rozetler gibi birçok promosyon ürününü sizler için üretmekteyiz. Bu ürünleri resim veya mesajlarla kişiselleştirebiliriz.

Tıbbi yüz maskeleri, pandemi sırasında dünya çapında en popüler ürünlerden biri haline geldi. Sonuç olarak ise parti adayları seçim kampanyalarında bu tıbbi yüz maskelerini birer promosyon ürünü olarak tercih etti. Firmamız güncel trendleri, yenilikleri ve sektörümüzde yer alan gelişmeleri yakından takip ederek ürün portföyünü buna göre şekillendirmektedir. Bu sayede pandemi döneminde Raff Military Textile, gelen talepler doğrultusunda tıbbi yüz maskelerini de seçim aksesuarları kapsamında üretmiştir.

Seçim Aksesuarları Kapsamında Ürettiğimiz Baskılı Sırt Çantaları

Sırt çantaları seçim kampanyasını en iyi destekleyen ürün diyebiliriz. Cumhurbaşkanlığı adayları, isimlerini duyurmak için genellikle sırt çantalarını tercih etmektedir ve bunları çeşitli bölgelerde eğitime destek amaçlı dağıtarak kendisi hakkında güzel bir imaj oluşturmaktadır. Baskılı sırt çantası modellerimiz, çeşitli renkler, kumaşlar ve kapasitelerde özel olarak üretilebilir, üzerine resim veya slogan baskısı uygulanabilir.

Seçim Aksesuarları Kapsamında Ürettiğimiz Şapkalar

Bazı bölgelerinde yerel halk şapka ve bere takmayı tercih etmektedir. Bu nedenle firmamız, bünyesinde seçim aksesuarı olarak bölgenin veya partinin renkleri ile üzerine mesajlar, fikirler, logolar veya başka herhangi bir içerik uygulanan şapkalara yer vermektedir.

Seçim Kampanyası Doğrultusunda Hazırlanan Toptan Satış Ürünleri

Raff Military Textile olarak ürünlerimizi dünya çapında ihracat etmekteyiz. Tüm seçim aksesuarlarımız, dünyanın herhangi bir ülkesine hava, kara ve deniz taşımacılığı ile gönderilebilir. Şirketimiz Türkiye/İstanbul merkezlidir. Tüm seçim aksesuarı modellerimiz web sitemiz üzerinde detaylı olarak sergilenmektedir.

Seçim aksesuarları hakkında daha fazla bilgi için bize anında ulaşın!

Mail veya WhatsApp hattımızı kullanarak bize anında ulaşım sağlayabilirsiniz. Satış ekibimiz size ilgili tüm bilgileri aktaracak ve mümkün olan en iyi şekilde size yardımcı olacaktır.