Askeri Malzeme ve Kıyafet Üreticisi

Türkiye’nin Askeri Tekstil Devi Raff Military Textile!

Raff Military Textile, 50 yılı aşan tecrübesi ile askeri tekstil sektöründe hizmet veren firmalardan birisidir. İhracat odaklı çalışan Raff Military Textile, Afrika ülkelerine, Türki Cumhuriyetlere ve Balkan ülkelerine askeri tekstil ve aksesuar, polis kıyafetleri ve aksesuar, kurumsal tekstil ürünleri gibi ürün gruplarını ihraç etmektedir.

Hedeflediği Latin Amerika ülkelerine de bu ürünleri ihraç etmeyi planlayan Raff Military Textile, ülkemizin yanı sıra dünyanın önde gelen askeri tekstil firmalarından bir tanesidir. Tarafımızdan üretilen askeri tekstil ürünleri ve aksesuarlar arasında askeri kamuflajlar, askeri takım elbiseler, askeri üniformalar, askeri kazaklar, asker t-shirt’leri, asker pantolonları, asker kaskları, polis kaskları, polis botları, polis yelekleri, polis montları, polis gömlekleri, polis takım elbiseleri, polis üniformaları gibi kıyafetler, asker çadırları, kelepçeler, mataralar, palaskalar, kemerler vb. ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra diğer kurumsal kıyafetleri ve aksesuarları da üretmekteyiz. Ürün portföyümüzde iş elbiseleri, itfaiyeci kıyafetleri, medikal kıyafetler ve aksesuarlar da bulunmaktadır. Ürünlerimiz sayfamızdaki ana başlıklar asker, polis ve kurumsal başlıklarıdır.

Bu ürünlerin tamamı günlük kıyafetlerden farklı özelliklere sahip olacak biçimde üretilmektedir. Örneğin askeri kıyafetler her türlü hava koşuluna dayanacak biçimde ve sudan/nemden etkilenmeyecek biçimde üretilmektedir. Tabi asker botları da farklı hava koşullarında ve farklı arazilerde kullanılmasını sağlayan özelliklere sahip olacak biçimde üretilirler. Yani dayanıklılıkları artırılır, su geçirmeyen ve soğuğa dayanıklı giyecekler olmaları sağlanır, tabanları ortopedik tabanlar olarak imal edilir.

Kısacası askerlerin her türlü hava koşulunda ve her türlü arazi şartında kullanmakta zorlanmayacakları botlar haline getirilirler. Ürün portföyümüzde yer alan asker malzemeleri ve diğer kurumsal kıyafetler / aksesuarlar da kullanım koşullarına uygun biçimde üretilirler. İmalatlarında kullanılan malzemeler en kaliteli malzemelerdir, ürünlerin dayanıklılıklarını ve kullanım sürelerini olumlu biçimde etkilerler. Blog bölümümüzde askerler, polisler, doktorlar, itfaiyeciler ve diğer kurumsal ürünler ile üretim şekilleri hakkında ayrıntılı bilgiler verilmektedir. Bu bölümümüzdeki makaleler, ürettiğimiz ürünlerin üretim aşamaları ve üretimlerinde kullanılan malzemeler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Tabi bu ürünlerin hangi özelliklerinin öne çıkması gerektiği veya nasıl daha kullanışlı hale getirilebilecekleri gibi konular hakkında da bilgiler edineceksiniz.

Böylece askeri malzemeler veya diğer kurumsal malzemeler temin edilirken dikkatli olmak gereken noktalar hakkında önemli bilgiler edineceksiniz. Blog bölümümüzde yer alan makaleleri dikkatli biçimde incelerseniz, Raff Military Textile firmasının sektörde öne çıkan bir firma olmasının nedenlerini de daha iyi anlayabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli askeri tekstil ürünleri, polis kıyafetleri, kurumsal kıyafetler ve bu birimlere uygun aksesuarlar üreten Raff Military Textile, sektörde öne çıkan bir firma olmakla kalmaz, sektörde üretilen ürünlerin özellikleri, imalat şartları ve kaliteleri konularında da kurallar belirleyen bir firmadır. Blog sayfasındaki makaleleri inceleyerek bu konularda öncü bir firma olarak tanınmayı hak ettiğimizi görebilirsiniz.