Kıyafetler, Botlar ve Aksesuarlar

Dünyanın birçok bölgesinde, askeri ürünlerin üretimine ihtiyaç vardır. Askeri ürünlere ihtiyacı olan ve çabuk bir şekilde temin etmek isteyen tüm kişiler ya da kurumlar Raff Military Textile ile kolayca iletişim kurabilir ve istedikleri ürünü temin edebilir.

Raff Military Textile, alanında öncü bir firmadır ve 50 yıldır askeri ürünlerin üretim faaliyetini sürdürmektedir. Firma, sadece Türkiye sınırları içinde değil başka bölgelerde de tanına bir firmadır. Raff Military Textile tarafından üretimi yapılan üniformaların gönderildiği ülkeler arasında, Orta Doğu ve Balkanlar’da birçok ülke, Türki cumhuriyetlerin neredeyse tamamı ve Afrika ülkeleri vardır.

Raff Military Textile, askeri ürünlerin üretiminde çok başarılı bir firmadır. Firmamız sadece kıyafet değil birçok ürünün üretimini yapar. Raff Military Textile tarafından üretilen askeri ürünler arasında, askeri kamuflajlar, askeri t-shirtler, asker takım elbiseleri veya asker yelekleri örnek gösterilebilir. Ayrıca, askeri botlar, askeri kaskar gibi yardımcı ürünler de üretilmektedir. Bu ürünlerin en çok dikkat çeken özellikleri ise, hepsinin üst kalite ürünler olması ve aynı zamanda son derece dayanıklı olmalarıdır. Askeri kıyafetlerin veya aksesuarların üretiminde kullanılan hiçbir malzemenin sağlığa zararı yoktur çok kalitelilerdir, hiçbir şekilde yıpranma durumu gözlenmez.

Asker Kıyafetleri

Raff Military Textile, askerlere yönelik birçok farklı kıyafet türünün üretimini yapar. Firma tarafından dikilen bütün ürünlerin ortak özelliği, ürünler imal edilirken çok kaliteli kumaş çeşitleri kullanılmasıdır. Bu sayede, kıyafetler uzun süre yıpranma olmadan giyilebilir ve insan sağlığına hiçbir zarar vermez. Kıyafetler genel olarak poliviskon ve polikoton olarak bilinen kumaş türleri kullanılarak üretilmektedir.

Botlar ve Ayakkabılar

Asker kıyafetinin olmazsa olmazlarından birisi de askeri botlardır. Özellikle kışın sert geçtiği bölgelerde askerlik yapanlar için botlar çok önemlidir. Askeri botların üretiminde farklı malzemeler kullanılabilir. Bot üretimi yapılırken bazı noktalara ekstra dikkat etmek gerekir. Bu noktaların başında da iklime göre üretim gelmektedir. Özellikle kışın giyilecek botlarda en önemli özellik, botların altının kayma yapmayan malzemeler kullanılarak üretilmiş olmasıdır. Bu şekilde düşme vakalarının önüne geçilebilir. Botlar kesinlikle su geçirmemeli ve ayağı sıcak tutmalıdır. Kullanılan malzemenin sağlığa zarar vermemesi de çok önemlidir. Bu yüzden, ortopedik taban kullanılmalıdır. Ayrıca, yazlık giyilecek ayakkabılar da mutlaka terleme yapmayan cinsten olmalıdır. Bunun için, askeri bot ve ayakkabı üretimini en kaliteli şekilde yapan Raff Military Textile ile iletişime geçebilirsiniz.

Aksesuarlar

Askeri kıyafetler açısından büyük önem taşıyan parçaların başında aksesuarlar gelmektedir. Askeri aksesuarlar, mutlaka en kaliteli malzemeler ile üretilmeli ve sağlığa hiçbir zarar vermemelidir. Askeri aksesuarlar arasında sayabileceğimiz ürünler, askeri şapkalar veya miğferler, asker bereleri, palaskalar, asker sırt çantaları, asker mataraları yer almaktadır. Askerlerin, görevlerini daha rahat şekilde yapabilmeleri için bu aksesuarlar da büyük önem taşımaktadır ve Raff Military Textile tarafından bunların üretimi de en iyi şekilde yapılır.