Kıyafetler & Tekstil Ürünleri & Aksesuarlar

Askerler tarafından kullanılan malzemelerin, askeri kıyafetler ve diğer tekstil ürünlerinin dikkatli bir şekilde üretilmeleri gerekir. Farklı hava koşullarında ve zor şartlarda kullanılan askeri tekstil ürünleri yönetmeliklere uygun şekilde üretilmelidir. Birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesi gereken askeri kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri sağlık problemlerine yol açmayacak şekilde, çeşitli hava koşullarına dayanacak biçimde üretilmelidir. Yani bunları kullanan askerleri kar, soğuk hava, yağmur gibi hava koşullarından korumalı, su geçirmez ve dayanıklı ürünler olmalıdırlar.

Bu nedenle asker kıyafetleri ve askeri tekstil ürünleri ihtiyacını karşılamak için bağlantıya geçilen firmaların güvenilir ve kaliteli ürünler imal ettiğini kanıtlamış bir firma olması gerekir. 50 yıldan fazla tecrübesi ile askeri tekstil ve aksesuar üretiminde kalitesini kanıtlamış olan Raff Military Tekstil, ihtiyaç duyulan tüm asker kıyafetlerini ve aksesuarları yönetmeliklere ve kullanım koşulların uygun şekilde üreten firmaların başında gelmektedir.

Raff Military Textile

Raff Military Tekstil, 1980’lerden bu yana askeri tekstil sektöründe hizmet veren bir işletmedir. Türkiye’deki çeşitli devlet kurumlarına ve özel kuruluşlara asker kıyafetleri, polis kıyafetleri ve diğer kurumsal kıyafetler temin etmektedir. İhracat odaklı çalışan firmamızın ürettiği askeri kıyafetler ve aksesuarlar, ülkemizin yanı sıra Balkan ülkelerinde, birçok Afrika ülkesinde ve Türki Cumhuriyetlerde kullanılmaktadır. Hedeflediğimiz yeni Pazar ise Latin Amerika ülkeleridir. Dolayısıyla sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önemli askeri tekstil ve aksesuar üretimi yapan firmaları arasında bulunmaktadır.

Raff Military Tekstil tarafından üretilen tekstil ürünlerinin ve aksesuarların arasında asker üniformaları, askeri tişörtler, asker takım elbiseleri, asker pantolonları, askeri gömlekler, resmi asker takım elbiseleri, asker botları, asker kazakları, asker hücum yelekleri, askeri kasklar, asker şapkaları gibi tüm asker kıyafetleri ve aksesuarları ile birlikte polis montları, polis kazakları, polis tişörtleri, polis takım elbiseleri, polis botları, polis üniformaları, promosyon şapkalar gibi tüm polis kıyafetleri ve aksesuarları, asker çadırları, polis kelepçeleri, polis ve asker mataraları, polis ve asker çantaları, hastane-doktor kıyafetleri (medikal), itfaiye kıyafetleri, iş elbiseleri gibi ürünler bulunmaktadır.

Aksesuarlar – Ayakkabılar ve Botlar

Ayakkabılar ve botlar başta olmak üzere diğer askeri malzemelerin ve aksesuarların üretiminde de çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü askeri kıyafetler için geçerli olduğu gibi bu malzemeler için de aynı kullanım koşulları geçerlidir. Yani her türlü hava koşuluna karşı koruma sağlamaları, su geçirmemeleri ve sağlam ürünler olmaları gerekir. Tabi insan sağlığını korumaları ve zarar vermemeleri gerekeceği de hesaba katılmalı, en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmelidir.

Raff Military Textile olarak ürettiğimiz askeri botlar ve ayakkabılar, üst kısımlarda inek derisi, poliüteran, termo taban ya da plastik orta taban gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Böylece insan sağlığına zarar vermemeleri sağlanmakta ve diğer kullanım ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. Asker botlarını ve asker ayakkabılarını 37 – 47 arasındaki bedenlerde üretmekteyiz. Kamuflaja uygun biçimde ürettiğimiz botlar, her hava şartında ve arazi koşulunda rahat biçimde kullanılmasını sağlayacak şekilde ortopedik tabanlar kullanılarak üretilmişlerdir. Asker şapkaları, palaskalar, eldivenler, sırt çantaları, su matarası vb. aksesuarlar ve diğer malzemeler de botlarda olduğu gibi en kaliteli malzemeler kullanılarak ve tüm ihtiyaçlara cevap verilecek biçimde tasarlanan – üretilen ürünlerdir.