ASKER ŞAPKASI

Asker şapkası, ordunun en çok kullandığı ürünlerden birisidir. Soğuk havada ayrı sıcak havada ayrı şapka kullanılmaktadır. Raff Military Textile’de bütün şapka modellerini bulmanız mümkündür. Sizin ihtiyaçlarınıza göre modellerimize gün geçtikçe bir yenisini daha eklemekteyiz. Askeri şapka kategorimizde bunlardan birisidir.

Askeri Şapkaların Özellikleri

Birbirinden farklı model ve renklerde şapka bulmanız mümkündür. Asker şapkalarının en çok tercih edilme sebepleri yaz aylarında askerlerin başını güneş ışınlarına karşı korumaktadır. Taktıkları şapka sayesinde güneşte daha iyi hareket edebilmektedirler. Aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından da kendilerini korumuş olurlar. Soğuk havalarda taktıkları askeri şapkalar veya bereler sayesinde de başlarını soğuktan ve yağışlı havalardan korumaktadırlar.

Üretimini yapmakta olduğumuz askeri şapkaların ağırlıkları 50gr’ı geçmemektedir. Şapkaların böyle hafif olması kolay taşınmalarını sağlar, takıldığında da başınızı ağrıtmamaktadır. Şapkaların özelliklerinden bir diğeri ise, sertlikleri 52 + 3 Shore-D olmalıdır. Askeri şapkalarımızın ön kapakları kesinlikle kırılma, çatlama veya bükülme yapmamaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanılabilen askeri şapkalarımızın renkleri hiçbir şekilde akmaz ve solma yapmamaktadır.

Asker şapkalarının birçok rengi ve modeli mevcuttur. Şapkanın kasnağı çelik metal bantlardan üretilmektedir. Kalınlıkları ise 0,7 + 0,1mm oranlarındadır. Şapkalarda kullandığımız klipslerin cinsi polietilen veya poliamid’dir. Klipslerin malzeme cinsleri ise AISI 304 paslanmaz çeliktir. Asker şapkalarımız pamuk-polyester karışımı kumaştan üretilmektedir. Sabit ve baş yapınıza göre ayarlanabilir özelliği mevcuttur. İstenildiği gibi kumaşın üzerine logo nakış dikilmektedir. Şapkalarımız sizlerin tercihine göre tek tip renkten veya kamuflaj desenli renklerden üretilebilme seçeneği mevcuttur.

Askeri şapkalarımız yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Kamuflaj desenli şapkalarımızın çeşitleri; Amerikan desen, çöl kamuflaj ve yeşil kamuflaj şeklindedir. Klasik asker şapkalarının dışında askeri çöl şapka üretimini de yapmaktayız. Askeri çöl şapkalarımız standart boylarda olup, elimizde her rengi mevcuttur. Askeri şapkalarımızın içerisinde askeri berelerde bulunmaktadır. Askeri bereler, termal kumaşlardan üretilmektedir. Bu kumaşlar nefes alabilme özelliğine sahiptir. Askeri bereler operasyon maskesi olarakta bilinmektedir. Askeri kar maskelerimiz malzemeleri ise yünlü ipliklerdir. Triko örgü tipi kullanılmaktadır.

Raff Military Textile olarak asker şapkalarımız birbirinden çeşitli modellere sahiptir. Sizin ihtiyaçlarınıza göre ürün kategorilerimizi gün geçtikçe arttırmaya devam etmekteyiz. Asker şapkalar ve daha fazlası için “askerigiyim.com” adresimizi ziyaret edebilirsiniz.