ASKERİ BOT VE ASKER AYAKKABISI

Günümüz dünyasında asker kıyafetleri, asker aksesuarları ve asker botlarını temin etmek isteyen insanlar birden çok firma ile iletişim kurmaktadır. Bu durumun en önemli sebebi ülkemizde askeri ürünlerin üretimini yapan birbirinden farklı onlarca firmanın olmasıdır. Ancak bu kadar askeri ürün üretimi yapan firma varken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi seçilen firmanın kaliteli üretim yapması ve güvenilir olmasıdır. Günümüzde en kaliteli ve en dayanıklı askeri ürünlerin üretimini sağlayan Raff Military Textile firması, 30 yılı aşan bir süredir asker ürünleri üretimi yapmaktadır ve bu alanda ciddi bir tecrübeye sahiptir. Raff Military Textile firması ihracat odaklı olarak üretimine devam eden bir firmadır. Raff Military Textile firması sadece Türkiye sınırları içerisinde değil; başta Türki cumhuriyetler olmak üzere birçok farklı Balkan ülkesine, Orta Doğu ülkelerinin birçoğuna ve hatta bazı Afrika ülkelerine de askeri ürün ihracatı yapmaktadır. Dünya üzerinde 3 farklı kıtaya askeri ürün dağıtımı yapan Raff Military Textile firmasının en temel ilkesi ise müşteri memnuniyetidir.

Askeri Botlar

Asker ürünleri ya da askeri malzemeler denildiği zaman genellikle akla ilk olarak askerler tarafından sık sık kullanılan askeri kamuflaj ürünleri gelmektedir. Ancak özellikle soğuk havalarda askerlerin kendilerini güvenli ve bir o kadar da sıcak tutması için askeri tişörtler, askeri kazaklar ya da asker pantolonları yeterli gelmemektedir. Askeri malzemelerin en önemli parçası olan askeri botlar ya da ayakkabılar askerler için adeta hayati bir önem taşımaktadır. Genellikle soğuk bölgelerde ve kış aylarında çok daha fazla ihtiyaç duyulan askeri botlar, askerlerin sağlığı açısından büyük bir öneme sahiptir. Asker botu ya da asker ayakkabısı satın almak isteyen kişi ya da kurumlar kesinlikle işinin ehli, tecrübe sahibi ve insan sağlığına önem veren firmaları tercih etmelidir. Raff Military Textile firması insan sağlığını en ön planda tutarak her türlü askeri bot ve askeri ayakkabı üretimi yapmaktadır. Raff Military Textile firması tarafından üretilmekte olan askeri botlarda ve askeri ayakkabılarda her zaman iklim koşullarına dikkat edilir. Askeri botların dayanıklı bir yapıya sahip olması da büyük bir önem arz etmektedir.

Askeri Botlar Özellikleri

Askeri botlar sadece tek bir model ya da çeşitten oluşmamaktadır. Askeri botlarda çok farklı özelliklere sahip modeller de üretilmektedir. Askeri botların üretiminde botların giyileceği iklim şartları, arazi yapısı ve hava şartları oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Kış mevsimi için üretilen askeri botlar son derece dayanıklı, su geçirmeyen ve tabanı kaymaz yapıda olmalıdır. Yaz mevsimi için üretilen askeri botlarda ise ayakların hava alması, terlememesi son derece önemlidir. Bunlara ek olarak hangi mevsim için olursa olsun asker botlarının tabanları her zaman ortopedik olmalıdır.