ASKERİ KASK

Askeri kasklar, askeri ekipmanların olmazsa olmazlarından birisidir. Askeri teçhizatların en gerekli ürünleri arasında yer almaktadır. Kasklar, askerlerin güvenliğini, sağlığını koruyucu bir görev üstlenmektedir. Askerler görevleri sırasında birçok tehlikeyle karşı karşıya kalabilmektedir. Korucuyu ekipmanları varsa eğer bu tehlikelerle başa çıkabilirler. Koruyucu ekipmanların başında ise askeri kask gelmektedir.

Askeri kaskların dayanıklı olması sayesinde askerler dışarıdan gelecek herhangi bir darbeye karşı korunaklı hale gelir. Bu sebepten dolayı askeri kaskların sağlam ve dayanıklı olabilmesi için kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Kaliteden ödün verecek hiçbir malzemeden kaçınılmamalıdır.

Raff Military Textile olarak çok çabuk yıpranan bu kaskların uzun vadede yıpranmaması için elimizden geleni yapmaktayız. Uzun soluklu dayanıklılık gösteren bu kasklar kurşun geçirmez malzemeden üretilmektedir. Raff Military Textile olarak yıpranmaya yatkın olan bu kaskların uzun soluklu kullanılmasına çok önem vermekteyiz.

Askeri Kaskların Özellikleri

Askeri Kask modellerimizi en ince ayrıntıya kadar düşünüp özenle tasarlamaktayız. Askeri kasklarımız ABS Plastikten üretilmektedir. Yumuşak ve pamuksu iç pedi sayesinde kaskı kullanan kişi kendisini oldukça rahat ve güvende hissedecektir. Kasklarımız dayanıklı kurşungeçirmez malzemelerden üretilmektedir. Askeri kasklarımızın hammaddesi kevdir. Bu özelliği sayesinde diğer üretici firmalardan ayrılmaktayız. Askeri kasklarımızın boyutları ise 285 x 235 x 170mm’dir. Farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Dilediğiniz model ve renkteki kaskları tercih edebilirsiniz.

Uzun yıllara dayanan üretim tecrübemiz ve kaliteli malzemelerimiz sayesinde Raff Military Textile olarak en çok tercih edilen firmaların başında yer almaktayız. Sadece askeri kasklarda değil askeri malzemeler ve kıyafetlerde de üstün kaliteye önem vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Bu yüzden üretimini yaptığımız hiçbir üründe kaliteden, dayanıklılıktan ödün vermemekteyiz.

Ürün çeşitliliğimizin fazla oluşu sayesinde birçok ülkede firmamız tercih edilmektedir. Bu ülkelerin başında Ortadoğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetler gelmektedir. Hedefimiz tüm dünyaya firmamızı tanıtmaktır. Bunun içinde elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Askeri kask ve askeri alanda ihtiyacınız olan bütün malzemelere “askerigiyim.com” adresimizden inceleyebilir ve gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.