POLİS BOTU VE POLİS AYAKKABISI

Günümüzde insanlar polis kıyafetlerini ya da polis ayakkabı ve botlarını temin edebilmek için birbirinden farklı firmalar ile görüşme sağlamaktadır. Bu durumun en temel sebebi ise günümüz şartlarında polis kıyafet ve botlarının üretimini yapan sayısız tekstil firması bulunmasıdır. Polis ürünlerine sahip olma isteyen insanlar farklı firmalar ile görüşerek fiyat ve bilgi almak istemektedir.
Polis kıyafetlerini ve polis ayakkabı – botlarını satın almak isteyen insanların dikkat etmesi gereken en önemli detay hiç şüphe duymaksızın üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi ve üretim aşamalarının üretim yönetmeliklerine uygun olmasıdır. Polis kıyafetlerini, polis ayakkabılarını ve polis botlarını üreten her ne kadar çok fazla sayıda firma bulunsa da bunlardan sadece birkaçı tüm bu kriterlere uyum sağlamaktadır.
Özellikle yaklaşık olarak 30 yıldır polis kıyafetleri ve aksesuarları üretimi konusunda tecrübeye sahip olan Raff Military Textile , alanında uzmanlaşması ve tecrübeleri sayesinde insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca bu kadar köklü bir yapıya sahip olan Raff Military Textile firması sadece ülkemiz sınırları içerisinde değil dünya üzerinde 3 farklı kıtada faaliyet göstermektedir.
Raff Military Textile firması ülkemiz dışında; birçok farklı Türki cumhuriyet başta olmak üzere, Balkan ülkelerine, Orta Doğu ülkelerine ve bazı Afrika ülkelerine polis kıyafeti ve polis ayakkabı – botu ihracatı yapmaktadır. Hemen hemen dünyanın her yerinden büyük bir ilgi ve inançla takip edilen RaffMilitaryTextile, tüm ulusal beden ölçülerine uygun olarak ayakkabı ve bot üretimine devam etmektedir.

Polis Botları

Polis malzemeleri denildiği zaman insanların aklına genellikle kamuflaj kıyafetleri ya da resmi tören kıyafetleri gelmektedir. Fakat polis kıyafetleri yalnızca bunlardan ibaret değildir.
Polis kıyafetleri kadar önemli bir yere sahip olan aksesuar adı altında geçen diğer bir polis ürünü de ayakkabı ve botlardır. Özellikle polis botları soğuk, yağmurlu ve hatta karlı alanlarda adeta hayati bir önem taşımaktadır. Botların ve ayakkabıların üretimi yapılırken hava durumu, arazi yapısı ve iklim şartları gibi önemli faktörlere dikkat edilmesi gerekir.
Raff Military Textile polis ayakkabı ve botların üretimini yaparken ilk olarak kaliteye daha sonra da sağlamlık ve dayanıklılığa dikkat etmektedir. Raff Military Textile son yılların en çok tercih edilen polis ayakkabı ve botlarını üretmektedir.

Polis Botlarını Özellikleri

Raff Military Textile tarafından üretimi yapılan polis botlarının birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arazi yapısına, iklim koşullarına ve hava şartlarına göre değişim göstermektedir. Polisler için üretilen bot ya da ayakkabıların tabanları ortopedik olmalıdır. Kış mevsimi için üretilen botların su almaması, altının kaymaması ve dayanıklı olması son derece büyük bir önem taşımaktadır. Yaz mevsimi için ise ayakkabı ya da botların sürekli olarak hava alma imkanına sahip olması çok önemlidir. Kısacası sunduğumuz botlar ve ayakkabılar tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde, en kaliteli ve yönetmeliklere uygun malzemeler kullanılarak üretilmektedir.