POLİS BOTU VE POLİS AYAKKABISI

Polis botu ve polis ayakkabılarının temin edilmesi sağlayan sayısız tekstil firması bulunmaktadır. Polis botu ve polis ayakkabılarına temin etmek isteyen kurumlar, bu nedenle birçok firma ile görüşerek fiyat bilgi almaktadır. Kurumların dikkat ettiği en temel faktör hiç şüphesiz üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi ve üretim aşamalarının yönetmeliklere uygun olmasıdır.

Bizler Raff Military Textile olarak 50 yıldır polis botu ve polis ayakkabıları üretimi konusunda tecrübeye sahip olan ve bu alanda tüm gereklilikleri karşılayan bir firma olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Yalnızca ülkemiz sınırları içerisinde kalmadan dünya üzerinde 3 farklı kıtada faaliyet göstermekteyiz. Türki cumhuriyet başta olmak üzere, Balkan ülkeleri, Orta Doğu ülkeleri ve bazı Afrika ülkelerine polis botu ve polis ayakkabısı ihracatı yapmaktayız. Hemen hemen dünyanın her yerinden büyük bir ilgi ve güvenle takip edilen Raff Military Textile, tüm ulusal beden ölçülerine uygun olarak ayakkabı ve bot üretimine devam etmektedir.

Polis üniformaları kadar önemli bir yere sahip olan polis botu ve polis ayakkabıları; soğuk, yağmurlu ve karlı alanlarda hayati bir önem taşımaktadır. Botların ve ayakkabıların üretimi yapılırken hava durumu, arazi yapısı ve iklim şartları gibi önemli faktörlere dikkat edilmesi gerekir. Firmamız, polis botu ve ayakkabıları üretimini yaparken ilk olarak kaliteye daha sonra sağlamlık ve dayanıklılığa dikkat etmektedir. Son yılların en çok tercih edilen modellerini de sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Firmamız tarafından üretimi yapılan botların birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arazi yapısına, iklim koşullarına ve hava şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Polisler için üretilen bot ya da ayakkabıların tabanları ortopedik olmaktadır. Kış mevsimi için üretilen botların su almaması, tabanının kaymaması ve dayanıklı olması büyük önem verilir. Yaz mevsimi için ise polis ayakkabılarının sürekli olarak hava alma imkanına sahip olması çok önemlidir. Kısacası sunduğumuz bot ve ayakkabılar, tüm ihtiyaçlara yönelik, en kaliteli ve yönetmeliklere uygun malzemeler kullanılarak üretilmektedir.