ASKERİ PANÇO VE ASKERİ YAĞMURLUK

Askeri kıyafetlerin arasında en çok tercih edilen ürünler askeri panço ve askeri yağmurluktur. Pançolar, ordudaki askerleri yağışlı havalara karşı koruyucu niteliktedir. Askeri panço ve yağmurluklar, kötü hava koşullarına karşı askerleri korumak adına üretilmektedir. Askeri panço ve yağmurluklar ile askeri personeller doğa yürüyüşleri ve eğitimlerini gönül rahatlığıyla yapabilirler.

Askeri Panço ve Askeri Yağmurlukların Özellikleri

Panço ve yağmurluk modellerimiz kolsuz ve kafadan geçmeli şekildedir. Kolay giyilebilen, gayet kullanışlı ve pratik kıyafetlerden biridir. Yağmurlu havalarda başınızın ıslanmaması için pançolarımızın arkasında kapüşon bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde pançolarımız daha da işlevli hale gelmektedir. Kapüşonlarımızın ölçüleri ise 2 x 1.50m’dir. Kapüşonlarımızın üst kısmını ise 3+0,5 cm genişliğinde yeşil kamuflaj ile kaplamaktayız.

Panço ve yağmurluklarımızın bir diğer özelliği ise kolayca katlanabilir olmasıdır. Kolay katlanabilmesi sayesinde çantanıza koyup dilediğiniz yere kolaylıkla götürebilirsiniz. Askeri panço ve askeri yağmurluğun arasındaki fark ise panço daha kalın olduğundan dolayı kışın daha çok tercih edilmektedir, askeri yağmurluklar ise daha ince üretildiğinden dolayı genellikle yazın kullanılmaktadır.

Panço ve yağmurluklarımızda kullandığımız kumaşlar ise %100 poliamid’dir. Raff Military Textile’de dilediğiniz renklerde panço ve yağmurluk bulmanız mümkündür. Her ordunun kendine özgü kamuflaj desenleri bulunmaktadır. Bu kumaşları ise sizin taleplerinize göre kamuflaj desende üretmekteyiz.

Raff Military Textile olarak sizler için kıyafetlerimizin üretimini yaparken bütün detayları en ince ayrıntısına kadar düşünmekteyiz. Tasarlayıp üretimini yaptığımız her ürünümüz için kaliteye ve müşterinin taleplerine çok önem vermekteyiz. Talepte bulunduğunuz askeri kıyafetlerimizi çok uzun yıllar boyunca kullanabilme garantisi vermekteyiz. Askeri pançolarımız, %100 polyesterden üretilmektedir ve kesinlikle su geçirmez yapıya sahiptir.

Kıyafetlerimizin çoğunluğuna kaynak dikiş yapmaktayız. Böylece ürünlerimiz darbelere, dış etkenlere dayanıklılık göstermektedir. Askeri panço ve askeri yağmurluklarımız hiçbir şekilde yırtılma, aşınma ve sökülme yapmamaktadır. Yanlarından çıt çıtlı yapısı sayesinde vücudunuzu kolayca sarmalayabilir. Panço ve yağmurluklarımız özel bir çanta içerisinde gönderilmektedir. Raff Military Textile’de askeri alanda bütün ürünleri bulmanız mümkündür. Bunlardan bazılarını ise askeri kıyafetlerin aksesuarları, kamp malzemeleri vb. şeklinde sıralayabiliriz. Askeri alanın dışındaki ürünlerimize de web sitemizin kategoriler bölümünden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.