İŞ ELBİSELERİ

İşleri gereği iş elbisesi temin etmesi gereken kişi ya da insanların çeşitli tekstil firmaları ile iletişime geçerek ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. İş elbiseleri üretimi yapan birçok tekstil firması kalite standartlarını karşılayamamaktadır. İş elbiselerinin, sağlığa zarar vermeyen materyaller kullanılarak üretilmesi çok önemlidir. İş elbiseleri alanında 50 yıldır tecrübesi bulunan Raff Military Textile, uygun fiyatta ve kaliteli iş elbisesi konusunda kendisini kanıtlamıştır. Firmamızın asıl yoğunlaştığı alan, askeri kıyafetler olsa da iş elbisesi üretimi konusunda da büyük bir başarı yakalamıştır.

İş elbisesi denildiğinde akla gelen birçok farklı model gelmektedir. Raff Military Textile, akla gelebilecek tüm çeşitlerin üretimini sizler için en iyi şekilde yapmaktadır. Üretilen bazı iş elbiseleri arasında uzun yağmurluklar, reflektörlü yelekler, iş tulumları ve ayakkabıları bulunmaktadır. Eskiden sadece asker, polis veya doktor gibi meslek gruplarında kullanılan üniformalar günümüzde birçok meslek grubunda karşımıza çıkmaktadır. İş elbiselerinin temel amacı ise iş güvenliğini daha yüksek bir seviyeye getirmektir. Özellikle riskli işlerde çalışan personeller mutlaka gerekli elbiseleri giyerek görevlerini yerine getirmelidir. Güvenliğinin sağlanmadığı durumlarda, hayati tehlike de dahil olmak üzere birçok olumsuzluk ortaya çıkabilir.

Her meslek grubu için farklı iş elbisesi üretimi yapılmaktadır. Bazı meslek gruplarının ihtiyaç duyduğu elbiseler, personeli karanlıkta görünür kılan bir dokuya sahip olmasıdır. Bu tip elbiseler için ağırlıklı olarak sarı veya yeşil tonlardaki reflektörlü yelek veya ceketler yapılmaktadır. Bazı mesleklerde ise suyun içine sık sık girmek gerekebilir. Bu nedenle uzun yağmurluklara ve su geçirmez çizmelere ihtiyaç duyulur. Mutfak gibi kaygan alanlarda çalışan personeller ise kayma riskini ortadan kaldıran terliklere ihtiyaç duymaktadır. Kısacası her iş grubuna yönelik birçok farklı model bulunmaktadır. Raff Military Textile olarak bütün bu ürünleri en kaliteli materyaller kullanarak üretmekte ve sunmaktayız.