ASKERİ KAMUFLAJ ÜNİFORMA

Rıpstop/Gabardin, Cotton/polyester vs. gibi malzemelerden ürettiğimiz askeri kamuflaj üniforma modellerini bu sayfamızda sergiliyoruz. Askeri kıyafetler satın almak amacıyla güvenilir ve kaliteli ürünler üreten bir firma ile temas kurmak isteyen çeşitli kurumlar için en doğru adres Raff Military Textile olacaktır. Tekstil sektöründe çok eskilere dayanan bir tecrübeye sahip olan firma, askeri kamuflaj üniforma imalatında sadece Türkiye içinde değil, dünyanın farklı yerlerinde tanınmış bir firma konumundadır.

Raff Military Textile tarafından asker, polis ve çeşitli farklı kuruluşların ihtiyaçlarının karşılandığı birçok Türki cumhuriyeti, Orta Doğu ve Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri yer almaktadır. Raff Military Textile büyük bir ihracat hacmine sahiptir. Askeri kamuflaj üniforma denilince akla tek bir kıyafet gelmemelidir. Farklı durumlar için farklı askeri üniformalar mevcuttur. Tören kıyafetleri ve resmi üniformalar ile askeri kamuflaj üniformalar farklı başlıklar altında incelenmelidir. Bu ürünlerin kullanım amaçları farklı olduğundan üretimlerinde de farklılık olmaktadır. Firma tarafından üretilen bütün askeri kamuflaj üniformalar, kullanım amacına uygun olması ve insan sağlığına uygun, sağlam ürünler olması gerekmektedir.

Tören kıyafetleri ise Raff Military Textile tarafından istek üzerine tasarlanır. Bu ürünler, seremonilerde giyilmeye uygun olarak, metal düğmeler vb. bazı aksesuarlar taşır. Bu ürünlerin imalatında, yün, polyester, pamuk kumaş gibi çeşitli kaliteli kumaşlar kullanılır. Hepsinin en iyi şekilde üretilmesine çok dikkat edilir. Farklı ülkelerin askeri birimleri için özel olarak tasarlanan tören kıyafetleri, ordu birimlerine göre de değişiklik göstermektedir. Deniz, hava, kara birlikleri ve diğer özel birlikler için imal edilebilirler.