ASKERİ KAMUFLAJ ÜNİFORMA

Rıpstop/Gabardin, Cotton/polyester vs. gibi malzemelerden ürettiğimiz askeri kamuflaj üniforma modellerini bu sayfamızda sergiliyoruz. Askeri kamuflaj üniforma satın almak amacıyla güvenilir ve kaliteli ürünler üreten bir firma ile temas kurmak isteyen çeşitli kurumlar için en doğru adres Raff Military Textile olacaktır. Tekstil sektöründe çok eskilere dayanan bir tecrübeye sahip olan firma, üniforma imalatında sadece Türkiye içinde değil, dünyanın farklı yerlerinde tanınmış bir firma konumundadır.

Raff Military Textile tarafından asker, polis ve çeşitli farklı kuruluşların ihtiyaçlarının karşılandığı birçok Türki cumhuriyeti, Orta Doğu ve Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri yer almaktadır. Raff Military Textile büyük bir ihracat hacmine sahiptir. Askeri kamuflaj üniforma denilince akla tek bir kıyafet gelmemelidir. Farklı durumlar için farklı askeri üniformalar mevcuttur. Tören kıyafetleri ve resmi üniformalar ile askeri kamuflaj üniformalar farklı başlıklar altında incelenmelidir. Bu ürünlerin kullanım amaçları farklı olduğundan üretimlerinde de farklılık olmaktadır. Firma tarafından üretilen bütün askeri kamuflaj üniformalar, kullanım amacına uygun olması ve insan sağlığına uygun, sağlam ürünler olması gerekmektedir.

Askeri kamuflaj üniforma üretiminde %50 polyester ve %50 pamuk karışımı kumaşlar kullanılmaktadır. Kalite açısından oldukça dayanıklı olan bu kumaşlar, aynı zamanda insan sağlığına da son derece uygundur. Resmi şartnameler tarafından da kabul edilen kumaş içeriği bu şekilde olmaktadır. Askeri kamuflaj üniformaların üretiminde dayanıklılık çok fazla önem taşımaktadır. Bunun nedeni askeri personellerin devamlı olarak kullanmasıyla beraber, gün içerisinde yaptıkları zorlu egzersizler nedeniyle kolayca yıpranma yapmamalarının gerekmesidir. Sökülen, eskiyen ve yıpranan üniformalar, hem görüntü hem de işlev bakımından kullanılmaz hale gelecektir.

Yukarıda saymış olduğumuz tüm olumsuz durumlar, askeri kamuflaj üniformalarda kullanılacak kaliteli kumaşlar sayesinde giderilebilmektedir. Sektörümüzde çoğu zaman, daha az maliyetle üretim yapılması adına düşük kalitede kumaşlar kullanılabilmektedir. Bu durum alıcılara uygun fiyatlar sunma imkanı tanısa da maalesef uzun vadede kullanışlı ürünler sunmayacaktır. Askeri personellerin hareket kabiliyetini sınırlamamak ve içerilerinde daha rahat olmalarını sağlamak amacıyla da kaliteli kumaşlar her zaman daha yararlı olacaktır.

Kaliteli kumaşların içerisinde bulunan pamuk, yaz mevsimi sıcaklıklarında terletme yapmadan hareket edebilme imkanı tanıyacaktır. Bununla birlikte kumaşın dokusunun daha yumuşak olmasını sağlayacaktır. Raff Military Textile, askeri kamuflaj üniforma üretiminde tüm bu taleplere karşılık vermeye çalışmaktadır. Üretiminde kullandığı kaliteli kumaşlar sayesinde askeri personellerin rahatlığını en iyi şekilde sağlamaktadır. Tüm üniformaların imalatında, yün, polyester, pamuk kumaş gibi çeşitli kaliteli kumaşlar kullanılır. Bununla birlikte müşterilerin memnuniyetini sağlamak amacıyla askeri kamuflaj üniformalar mümkün olduğunca en uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır.