POLİS ÜNİFORMASI

Günümüzde polisler tarafından kullanılan polis üniformalarına sahip olmak isteyen kurumların birden çok firma ile görüştüğü bilinen bir gerçektir. Ülkemizde polis üniforması üretimini yapan onlarca farklı firma bulunmaktadır bu nedenle en iyi ürünü imal eden firmaları araştırıp bulma isteği çok fazladır. Polis üniformaları satın alınmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu ürünler üretilirken her zaman birinci sınıf, kaliteli, sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanılmalıdır.

Üretimi yapılan üniformaların kullanım alanlarına uygun ve son derece dayanıklı olması gerekmektedir. Polis üniformaları üretilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise üretim şeklinin yönetmeliklere tam olarak uygun olması gerekmektedir. Ayrıca üretim aşamasında kullanılan malzemelerin insan sağlığı açısından hiçbir sorun teşkil etmemesi de büyük bir önem taşımaktadır. Polis üniformalarının seri olarak üretimini yapan birçok farklı firma bulunsa da önemli olan kriter; şartlara uygun olan, polislerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan, sağlıklı ve kaliteli üretim yapan firmaları bulmaktır.

Raff Military Textile, polislerin ihtiyaç duyduğu polis üniformaları, aksesuar ve diğer malzemelerin üretimi en kaliteli ve dayanıklı şekilde üreten nadir firmalar arasındadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutar, görevlilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamayı başaran ürünler üretir. Polis üniformaları hakkında bilinmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi ise kıyafetlerin çok fazla çeşit içermesidir. Firmalar, üniformaların her çeşidinin üretildiğine ve bu ürünler üretilirken gerekli şartlara ve yönetmeliklere uyulmasına önem vermelidir. Özellikle Polis mesleği gibi önemli ve tehlikeli mesleklerde kullanılan kıyafetlerin ya da üniformaların sağlam olması çok fazla önem teşkil etmektedir.

Genellikle polisler için üretilen polis üniformaları, en kaliteli kumaşlardan olan polyesterden üretilmektedir ve arka/ ön bölümlerine isteğe göre logo baskısı yapılmaktadır. Polisler için üretilen yağmurluk ve benzeri kıyafetlerde isteğe bağlı olarak tüm renklerde üretim yapılabilmektedir. Buna ek olarak polisler için üretilmekte olan uzun ya da kısa ceketlerde ise genel olarak yün, polyester ya da polyester ve pamuk karışımı kaliteli kumaşlardan kullanılmaktadır. Bu gibi kıyafetlerin üzerine reflektör bant bulunan, fermuarlı ya da çıtçıtlı ve baskılı eklemeler de yapılabilmektedir.

Son olarak polisler için üretilmekte olan gömleklerde ise uzun ya da kısa kol olmak üzere iki ana gömlek çeşidi bulunmaktadır. Raff Military Textile tarafından üretilmekte olan polis gömlekleri tüm ulusal beden ölçülerinde satışa sunulmaktadır. İsteğe bağlı olarak tüm renklerde de üretilebilmektedir. Firmamız, polislerin tüm ihtiyaç duyduğu polis üniformalarını en kaliteli ve en güvenilir şekilde üretmektedir. Ürünlerimizin tamamı en kaliteli malzemeler kullanılarak ve kullanım koşullarına göre dayanıklılıkları maksimum seviyede olacak biçimde üretilmektedir.