ASKERİ TÖREN TAKIM ELBİSESİ

Askeri tören takım elbisesi satın almak isteyen birçok farklı kurum ve kuruluş ürünleri temin etmek için Raff Military Textile ile iletişime geçmektedir. Bu durumun asıl sebebi ise Raff Military Textile firmasının yaklaşık olarak 50 yıldır bu sektörde tecrübe sahibi olup birçok başarıya imza atmış olmasıdır. Raff Military Textile firmasının uzun yıllardan beri süren tecrübesi sayesinde sadece Türkiye sınırları içerisinde değil, birçok farklı ülkede firmanın imal ettiği ürünler kullanılmaktadır. Raff Military Textile firması; birçok Türki cumhuriyet başta olmak üzere Orta Doğu ülkelerine, Balkan ülkelerine ve hatta bazı Afrika ülkelerine bile asker ürünleri ve asker kıyafetleri ihracatı yapmaktadır.

Raff Military Textile firması tarafından üretimi yapılan askeri ürünlerinden en fazla talep gören kıyafetler özellikle resmi törenlerde kullanılmakta olan askeri tören takım elbiseleri olmaktadır. Asker kıyafeti denildiği zaman hemen hemen herkesin aklına asker tişörtleri, asker botları ya da asker kaskları gibi ürünler gelmektedir ancak diğer kurum ve kuruluşlar için de farklı çeşitlerde kıyafetler üretilmektedir. Dünyanın 3 farklı bölgesine satış yapmakta olan Raff Military Textile firması müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak üretimine devam etmektedir.

Askeri tören takım elbiseleri, Raff Military Textile firması tarafından en kaliteli ve en şık şekilde üretimi yapılan ürünlerdir. Kurumların isteklerine göre farklı şekillerde de tasarlanabilmektedir. Bu tip kıyafetlerde en önemli nokta, üretilen parçaların törenlere uygun olarak tasarlanmasıdır. Askeri tören takım elbiselerinde genellikle kamuflaj desenleri ve metal düğmeler kullanılmaktadır. Diğer tüm özel ve resmi üniformalarda da olduğu gibi törenler için imal edilen takım elbiselerde de sağlık en önemli olan konulardan bir tanesidir.

Raff Military Textile tarafından üretilen askeri tören takım elbiselerinde kesinlikle insan sağlığı açısından olumsuz sonuçlara neden olacak malzemeler kullanılmamaktadır. Firma, tüm üniforma ve kıyafet üretiminde en kaliteli ve en dayanıklı malzemeleri kullanmaktadır. Takım elbiselerin yapımında genellikle yün, pamuk, polikoton ya da poliviskon gibi sağlığa zararı bulunmayan, son derece kaliteli kumaşlar tercih edilmektedir. Askeri tören takım elbisesi üretimi konusunda dünyanın en önemli isimlerinden bir tanesi haline gelmeyi başaran Raff Military Textile firması, ihracat odaklı olarak çalışmalarına devam eden bir firmadır.

Hem askeri tören üniformaları hem de resmi üniformaları üreten firma dünyanın birçok farklı ülkesine ihracat yapmaktadır. Farklı ülkeler için üretilen üniforma ve kıyafetler, satış yapılacak olan ülkenin ordu renkleri ve desenleri dikkate alınarak tasarlanmaktadır. Raff Military Textile , genel olarak Türki cumhuriyetler başta olmak üzere birçok farklı Orta Doğu ülkesine, Balkan ülkelerine ve hatta bazı Afrika ülkelerine bile devamlı olarak askeri tören takım elbisesi ihracatı gerçekleştirmektedir.