ASKERİ TÖREN TAKIM ELBİSESİ

Resmi tören üniforması ya da görev üniforması satın almak isteyen birçok farklı kurum ve kuruluş askeri üniformaların temini için Raff Military Textile ile iletişime geçmektedir. Bu durumun asıl sebebi ise Raff Military Textile firmasının yaklaşık olarak 30 yıldır bu sektörde tecrübe sahibi olup, birçok başarıya imza atmış olmasıdır. Raff Military Textile firmasının bu uzun yıllardan beri süren tecrübesi sayesinde sadece Türkiye sınırları içerisinde değil, birçok farklı ülkede firmanın imal ettiği ürünler kullanılmaktadır. Raff Military Textile firması; birçok Türki cumhuriyet başta olmak üzere Orta Doğu ülkelerine, Balkan ülkelerine ve hatta bazı Afrika ülkelerine bile asker ürünleri ve asker kıyafetleri ihracatı yapmaktadır.
Askeri Takım Elbise
Raff Military Textile firması tarafından üretimi yapılan asker ürünlerinden en fazla talep gören kıyafetler kesinlikle resmi törenlerde kullanılmakta olan üniformalardır. Asker kıyafeti denildiği zaman hemen hemen herkesin aklında oluşan ürünler; asker tişörtleri, asker botları ya da asker kaskları gibi ürünlerdir. Ancak diğer kurumlar ve kuruluşlar için de farklı çeşitlerde kıyafetler üretilmektedir. Dünyanın 3 farklı kıtasına satış yapmakta olan Raff Military Textile firması müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak üretimine devam etmektedir.
Askeri takım elbiseler; askeri tören kıyafetleri olarak da bilinmektedir. Raff Military Textile firması tarafından en kaliteli ve en şık şekilde üretimi yapılan askeri takım elbiseler kurum ya da kuruluşların isteklerine göre farklı şekillerde de tasarlanabilmektedir. Bu tip kıyafetlerde en önemli nokta üretilen parçaların törenlere uygun olarak tasarlanmasıdır. Askeri takım elbiselerde genellikle kamuflaj desenleri ve metal düğmeler kullanılmaktadır.
Diğer tüm özel ve resmi üniformalarda da olduğu gibi askeri tören için imal edilen askeri takım elbiselerde de sağlık en önemli olan konulardan bir tanesidir. Raff Military Textile firması tarafından üretilen askeri takım elbiselerde kesinlikle insan sağlığı açısından olumsuz sonuçlara neden olacak malzemeler kullanılmamaktadır. Raff Military Textile firması tüm üniforma ve kıyafet üretiminde en kaliteli ve en dayanıklı malzemeleri kullanmaktadır. Askeri üniformaların yapımında genellikle yün, pamuk, polikoton ya da poliviskon gibi sağlığa zararı bulunmayan, son derece kaliteli kumaşlar tercih edilmektedir.
Askeri kıyafet üretimi konusunda dünyanın en önemli isimlerinden bir tanesi haline gelmeyi başaran Raff Military Textile firması, ihracat odaklı olarak çalışmalarına devam eden bir firmadır. Hem askeri tören üniformaları hem de resmi üniformaları üreten firma dünyanın birçok farklı ülkesine ihracat yapmaktadır. Farklı ülkeler için üretilen askeri üniforma ve kıyafetler satış yapılacak olan ülkenin ordu renkleri ve desenleri dikkate alınarak tasarlanmaktadır. Raff Military Textile firması genel olarak Türki cumhuriyetler başta olmak üzere birçok farklı Orta Doğu ülkesine, Balkan ülkelerine ve hatta bazı Afrika ülkelerine bile devamlı olarak üniforma ihracatı gerçekleştirmektedir.