ASKERİ KIYAFETLER

Askeri kıyafetler, tekstilin en kapsamlı alanlarından birisidir. Kesinlikle tek bir üründen veya kıyafetten ibaret değildir. Orduların en çok tercih ettikleri, kullandıkları kıyafetleri kapsamaktadır. Raff Military Textile olarak orduların bu ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir firmayız. Askeri kıyafetleri kapsayan bütün ekipmanların, malzemelerin vb. üretimini yapmaktayız.

Askeri kıyafetlerin içerisinde yer alan ürünlerimizden bazıları ise şunlardır;

  • Tören kıyafetleri
  • Pilot tulumu
  • Jandarma
  • Askeri spor kıyafetleri
  • Askeri kaban
  • Askeri kar elbisesi

Bunlara ek olarak firmamızda daha birçok ürünlerimiz mevcuttur. Bu saydığımız ürünler en çok tercih edilen asker kıyafetlerinin içerisinde yer almaktadır. Üretilen askeri kıyafetler savunma bakanlığının yayımladığı şartnamelere uygun olarak üretilmektedir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır.

Raff Military Textile Askeri Kıyafet Modellerinin Özellikleri

Birbirinden çeşitli askeri kıyafetlerimizin birçok modeli ve renkleri bulunmaktadır. Askeri kıyafetler hangi ülke için talep ediliyorsa, o ülkeye uygun kamuflaj modellerimiz mevcuttur ve askeri kıyafetlerimizin üstüne bu kamuflaj modeller eklenmektedir. Askeri kıyafet denilince akla ilk olarak tişört, parka, pantolon, şapka, bot ve palaska gelmektedir. Fakat günümüzde bunlar artık değişip gelişme göstermektedir. İnsanların ihtiyaçları arttıkça ürün çeşitliliği de bir o kadar çoğalmaktadır. Değişen dünyamıza Raff Military olarak bizde ayak uydurmaktayız ve en yeni ürünleri, modelleri sizler için tasarlayıp üretmekteyiz.

Askeri kıyafetlerimizin içerisinde yer alan ve en çok tercih edilen kamuflaj üniformalarımız bütün hava şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Yaz sıcaklarına dayanıklı, terletme yapmayan kumaşlar kullanmaktayız. Kış aylarında ise kullandığımız kumaşlar sayesinde kamuflajlar, dışarıdaki soğuk havayı içeriye geçirmemektedir.

Askeri kıyafetlerimizin içinde %50 pamuk bulunmaktadır. Ürünlerimizin daha uzun soluklu kullanılabilmesi için en kaliteli kumaşları kullanmaktayız. Kullandığımız kumaşlar yüksek mukavemetli cordura kumaşlardır. Dışarıdaki suyu içeri geçirmez bir yapıya sahiptir. Kullanılan kumaşların kalitesinden dolayı zaman içerisinde kopma, yırtılma, aşınma yapmaz. Alerjik reaksiyonlara karşı da kumaşlarımızı anti-bakteriyel yapıda üretmekteyiz. İnsan vücuduna zarar veren her türlü etkene karşı firmamız önlem almaktadır. Dilediğiniz kadar askeri kıyafetlerimizi gözü kapalı bir şekilde uzun yıllar boyunca giyebilirsiniz.

Raff Military Textile olarak her geçen gün ürünlerimiz arasına bir yenisini daha eklemekteyiz. Kalite denilince akla ilk gelen firmamız sayesinde ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamaktayız. Askeri kıyafetler kategorimizden ürün çeşitlerimizi inceleyebilir, diğer kategorilerimize göz atarak bilgi edinebilirsiniz.