PROMOSYON KIYAFETLER

Modern dünyada birçok iş grubu, belli bir standarda sahip promosyon kıyafetleri giyerek mesleğini icra etmektedir. Bir takım mesleklerde üniformanın amacı daha yüksek iş güvenliği sağlamaktır. Bu mesleklere örnek olarak itfaiyecileri, doktorları, sağlık çalışanları ve askeri personelleri gösterebiliriz. Bazı meslek gruplarında, üniforma daha çok şıklık amacıyla kullanılmaktadır. Bu sebeple bu meslek gruplarında çalışan kişilerin kıyafetinde çeşitli aksesuarlar ve süslemeler kullanılmaktadır.

Promosyon kıyafetlerinin de diğer mesleki kıyafetler gibi üst düzey kalite ve insan sağlığına zarar vermeyen materyallerle üretilmesi gerekmektedir. Daha şık kıyafetler ortaya çıkarmak ve insanların görevlerini daha rahat icra etmeleri sağlanmalıdır. Promosyon kıyafetlerin üretimini yapan birçok firma olsa da hem şık görünen hem de kaliteli kıyafet üreten firmaları bulmak oldukça zordur. Bu sebeple Raff Military Textile bu alandaki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle karşınıza çıkmaktadır.

Şık kıyafetler gerektiren meslek grupları denilince akla ilk gelen meslek, pilotluk ve hosteslik olmaktadır. Bu meslek grupları tarafından giyilecek promosyon kıyafetlerinin şıklığına büyük önem verilmektedir. Şık bir kıyafetin ortaya çıkması için en büyük gereklilik, kıyafetin kumaşının kaliteli malzemeler içermesidir. Kalitesiz malzemeler kullanılarak üretilen promosyon kıyafetler şık bir görünüme sahip olmayacak ve hızlı bir şekilde yıpranacaktır. Çekme veya renk solması gibi problemlere de rastlayacağınızdan istenen şıklığı elde etmek mümkün olmayacaktır. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamanız için sizlere yıllardır en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Herhangi bir meslek grubuna yönelik üretilen promosyon kıyafetlerde kumaş kalitesi büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle Pilotlar, hostesler veya diğer meslek grupları için ihtiyaç duyulan kıyafetlerin hazırlanmasında kullanılan kumaş, genelde poliviskon ve polikotondur. Bu kumaşlar birinci sınıf kaliteli kumaşlar arasına girmektedir. İstenilen şıklığı sağlama konusunda promosyon kıyafetler tek başına yeterli olmamaktadır. Bu nedenle tamamlayıcı olarak ihtiyaç duyulan aksesuarlara da kategorimizde yer verilmiştir. Şık bir görünümü olan şapkalar ve birçok şık ayakkabı seçenekleri bu aksesuarlara örnek olarak gösterilebilir.